Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
вторник 12 декабря, 2017 12:28 EET
Армия
Знаєте, у чому відмінність? За Захарченко або Аксьоновим, і кожним зі зрадників, стоїть Путин, а за кіборгами стоїть не влада, а вся Україна!
Украина, ВСУ, армия Украины, политика, общество, Донецкий аэропорт, киборги, Путин, Россия, Донецк, Луганск, ДНР, ЛНР, мнение, Портников

Один з користувачів соціальних мереж – звичайно ж, близький до Москви український журналіст – пояснив, що не буде дивитись фільм "Кіборги", який героїзує "непотрібну війну", у якій "українці вбивають українців".

Про це пише Віталій Портников.

Поки що це несміливий, маргінальний тренд у нашому медіа-просторі, він притаманний швидше російській пропаганді. Але з часом, після виведення російських військ він посилиться. До цього треба бути готовими. Не можна зводити війну до боротьби українців з російськими окупантами, не можна закривати очі, що у окупантів є найманці, є прихильники – по всій країні. Але найголовніше – не найманці почали війну. Росіяни її почали. Агресія завжди запускає механізм колабораціонізму і зради. Той, хто просто притримувався інших поглядів, бере до рук зброю і починає боротися з власною країною, власним народом. Так, він зрадник. Так, він винний. Але ці умови для розбрату створив окупант.

Квіслінг був норвежцем. Петен був французом. Гаха був чехом. Тісо був словаком. Але за кожним з ним стояв Гітлер. За Захарченком чи Аксьоновим – і кожним зі зрадників – стоїть Путін.

А за кіборгами стояли не Порошенко з Муженком. За кіборгами стояла Україна. В цьому відмінність.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...