Загрузка...
Загрузка...
"ДНР" ждут плохие новости: советник Захарченко анонсировал крупные кадровые перестановки в террористической республике"Комфортное пребывание российских оккупантов на территории захваченного Донбасса закончится с первыми поставками летальн…"Мы останемся у разбитого корыта, а РФ что захочет, то и будет с нами делать..." – генерал-майор Микац рассказал, чем оп…Россия готовится убрать главарей "ДНР" и "ЛНР" Захарченко и Плотницкого: Москва будет пытаться настаивать на интеграции …Дракона нужно уничтожить: либо Россия становится конфедерацией, либо государство станет настоящим концлагерем, - Яковенк…Откровение силовика: все будут в шоке, когда поймут, что происходит – России настал конец, но Путин до конца будет держа…Джон Керри: Украина вернет и Крым, и Донбасс! США будут четко и последовательно поддерживать Киев!
Украинская служба 1492в Google+
воскресенье 2 июля, 2017 12:36 EEST
Украина
Украина победит в этой войне, и я уверен в своих словах! Мы разрушим патерналистскую философию на Донбассе и укрепим регион! – Павел Жебривский
Украина, политика, общество, экономика, Жебривский, мнение

Журналісти питають, як би я прокоментував заяви Георгія Туки щодо екологічного лиха на Донбасі та необхідності відселення людей. Відповів так: іноді краще мовчати, аніж говорити.

Міністр екології Остап Семерак, який сьогодні відкривав разом з нами екологічний сквер у Бахмуті, спеціально привіз із собою дозиметр. І особисто перевірив: радіаційний фон у нормі. Такі заяви, як робить Тука, - це шкода у першу чергу для економіки цілого регіону. Інвестори й замовники і без того - м'яко скажу - обережні, і такі заяви не сприяють їхній впевненості.

Чи є на Донеччині й Луганщині екологічні проблеми? Безумовно, є. І на контрольованій території ми їх вирішуємо спільно з органами центральної та місцевої влади. Чи затоплюють терористи українські шахти на окупованій ними території? Так. Чи небезпечно це для регіону? Так, ризики є. І якщо Георгій Тука у такий спосіб хотів привернути увагу міжнародної спільноти до цього питання, хай би конкретизував, що саме мав на увазі.

У цій війні Україна переможе - я у цьому впевнений. І ми розбудуємо наш край, який більше не ділитиме так звана лінія зіткнення. Змінимо патерналістську філософію, яка панувала тут довгі десятиліття, постане міцний клас малих та середніх підприємців. І переконаний, що Донеччина зміцнить не лише свій економічний, а й демографічні.

Павел Жебривский, глава Донецкой военно-гражданской администрации, Facebook.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...