Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
Загрузка...
четверг 29 июня, 2017 16:50 EEST
Украина
Розігрується нова справжня битва: Путін намагається зруйнувати увесь цивілізований світ, ставки дуже високі, Україна в небезпеці! – Геращенко
Украина,  Донецк, Луганск, ДНР, ЛНР, терроризм, политика, общество, мнение, Россия, Путин, Геращенко, война России с Украиной

Мене дуже тривожить те, що відбувається з ПАРЄ. На цьому страсбурзському міжнародному плацдармі розігрується справжня битва, серйозні баталії. Поки що більшість європейських колег, далеких від усвідомлення підлості російськоі гібридноі війни, щиро обурюються негідником Аграмунтом, але навіть не усвідомлюють, що він - лише пішак, якого дуже міцно за якісь грішки тримають на гачку росіяни. Інакше цей хитрий і корисливий іспанець ніколи б вже так не ганьбився, пішов би собі тихенько у відставку і жив-поживав, добро проживав (чомусь немає сумніву, що дружба з РФ дозволила йому наколядувати собі на безбідну старість). Але він погрожує судами, ховається від колег, втік таємними стежками з ПАРЄ, як колись Янукович з України.

За цією ганебною алогічною поведінкою стоїть дещо більше, аніж захист. За цим стоїть РФ. Росіяни намагалися через своїх агентів впливу керувати ПАРЄ дистанційно. Але Аграмунт зганьбився і дискредитував себе остаточно, французькі любителі Криму з тріском програли вибори, нідерландських організаторів референдуму викрили в зв'язках з росіянами, отже, управляти дистанційно стало неможливо. Тому прийшов час - дискредитувати і розвалити ПАРЄ, знищити як інституцію, повністю підірвати довіру до організації, до її моніторингових процедур і резолюцій, що вимагають дотримуватися прав людини. А потім будуть інші організації - ООН, ОБСЄ. Це гібридна війна.

Мета Путіна - руйнування самих принципів цивілізованого світу. Ставки високі. І це дуже небезпечно. Тому ми воюємо не з нічтожним Аграмунтом, забагато честі. Задача українськоі делегації - повернути в ПАРЄ честь і принципи, мораль і правду. Ми одна з тих делегацій, яка не боїться антикорупційного розслідування в ПАРЄ, бо слава Богу, не причетні. Тому нам легко відстоювати принципи - нас ніщо не пов'язує з безпринципними і продажними. І ми будеме робити.

Ірина Геращенко, віце-спікер ВР, Facebook.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...