Загрузка...
Загрузка...
"Молодежь РФ дала понять Путину, что он "отсталый политик"", - политолог Становая указала на то, как опозорился российск…"Аргументов у Путина уже не осталось. Осень будет тяжелой", - Арьев предупреждает, что Россия готовит кровопролитиеУкраина была, есть и будет Украиной! Нет никакого "сепаратизма" и "рус*кого мира", есть только "оккупация" и "коллаборац…"ЛДНР" – это зона абсолютного вранья, грабежа и лицемерия! Возвращая Донецкую и Луганскую область в Украину, нужно тщате…Украина вернет себе контроль над Донбассом, Крымом, а заодно, возможно, и над такими территориями, как Кубань или Белгор…Победа Трампа – это настоящая катастрофа для Путина и Кремля! США ни в коем случае не оставят Россию, Вашингтон будет яр…Путин возгордился Иваном Грозным и Сталиным: в Кремле начали "историческую" кампанию перед президентскими выборами, - Сл…
Украинская служба 1492в Google+
вторник 20 июня, 2017 17:59 EEST
Украина
Братні держави допоможуть перемогти Україні східного агресора
АТО, Інформація, Польща, Швеція, мінські домовленості

Швеція та Польща вирішили допомогти Україні перемогти російського агресора й просять Євросоюз підтримати їх ініціативи.

Під час спільної прес-конференції у Варшаві прем'єр-міністри Польщі Беата Шидлов і Швеції Стефан Левен заявили про підтримку України та свою стурбованість діями РФ, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

За словами Беати Шидлов, війна в Україні надала нам можливість співпрацювати у сфері обміну інформацією.

Вона висловила спільну думку зі своїм шведським колегою, наголосивши, що стабілізувати ситуацію в Україні та допомогти в її розвитку може міжнародна підтримка з боку європейських держав та міжнародних інституцій.

Своєю чергою, Левен зазначив, що Стокгольм та Варшава підтримують продовження санкцій проти Росії до виконання нею мінських домовленостей.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, у перший день дії безвізового режиму для України з країнами Євросоюзу, даною перевагою скористалося понад 1300 українців.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...