Загрузка...
Загрузка...
Як Україні реінтегрувати Донбас та Крим: три варіанти повернення окупованих територій, - Максим МайоровПлан Порошенко по Донбассу: какой документ привез президент в Вашингтон и какой реакции следует ожидать от Дональда Трам…Порошенко на встрече с Трампом должен продемонстрировать жесткую позицию: Украина будет жестко стоять против каких-либо …Только беспримерный наглец, наглец, своею наглостью превзошедший Путина сможет его сковырнуть! Станет ли таким человеком…Порошенко в Вашингтоне: удастся ли Украине и Трампу ударить по изможденной санкциями и практически уничтоженной России, …Цугцванг для Трампа: либо импичмент, либо компромат от России, впрочем, президент США играет в свою игру и гениальным об…"Путину скоро придет конец и Украина победит в этой войне, я полностью уверен!" - Саакашвили жестко "осадил" хозяина Кре…
Украинская служба 1492в Google+
вторник 20 июня, 2017 17:59 EEST
Украина
Братні держави допоможуть перемогти Україні східного агресора
АТО, Інформація, Польща, Швеція, мінські домовленості

Швеція та Польща вирішили допомогти Україні перемогти російського агресора й просять Євросоюз підтримати їх ініціативи.

Під час спільної прес-конференції у Варшаві прем'єр-міністри Польщі Беата Шидлов і Швеції Стефан Левен заявили про підтримку України та свою стурбованість діями РФ, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

За словами Беати Шидлов, війна в Україні надала нам можливість співпрацювати у сфері обміну інформацією.

Вона висловила спільну думку зі своїм шведським колегою, наголосивши, що стабілізувати ситуацію в Україні та допомогти в її розвитку може міжнародна підтримка з боку європейських держав та міжнародних інституцій.

Своєю чергою, Левен зазначив, що Стокгольм та Варшава підтримують продовження санкцій проти Росії до виконання нею мінських домовленостей.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, у перший день дії безвізового режиму для України з країнами Євросоюзу, даною перевагою скористалося понад 1300 українців.

Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...