Загрузка...
Загрузка...
Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустяРоссия может признать себя агрессором: Украина получает шикарный шанс наказать Москву за аннексию Крыма и оккупацию Донб…Риторика Путина о примирении с Киевом – это элемент гибридной войны: задача России – уничтожение Украины как государства…"Пусть Путин оставит это "барахло" себе и помнит: любая новая агрессия России против Украины обернется катастрофой", - Г…Знаете, чем Украина отличается от России? Здесь народ реально может взять и больно схватить свою власть за "одно место",…Риторика Путина в отношении Украины сильно изменилась: похоже, санкции США окончательно "задавили" Россию
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 19 июня, 2017 08:00 EEST
Украина
Повна розруха, жах і пустка: з'явилися фото руїн Луганського хлібокомбінату, власники якого відмовилися співпрацювати з бойовиками "ЛНР" - кадри
АТО, Луганськ, обстріли, Донбас

Напівзруйнований будинок розташовано у старій частині окупованого Луганська.

Будівля сильно постраждала від обстрілів та влучання ворожих боєприпасів. Знімки опублікувала "Реальна газета", повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Тут до початку війни пекли хліб, але після окупації Луганська власники хлібокомбінату №1 ВАТ "Коровай" не пішли на співпрацю з бойовиками.

Напівзруйнована будівля, що знаходиться у районі залізничного вокзалу, у такому вигляді стоїть не один рік. Жахливий вигляд і всередині приміщення. Автори знімків побачили намальовану на підлозі пентаграму. Як розповіли виданню фотографи-сталкери з групи Vanishing Soil, територія заводу повністю занедбана, і потрапити в неї може будь-яка людина з вулиці, охорони тут давно немає.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, жахи окупованого Донбасу: як окупанти змусили дітей розділитися на "укропів" і "фанатів" "Путіна", "ЛДНР" і "Новоросії".

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...