Загрузка...
Загрузка...
"Тактика агрессивного империализма", - Боровой рассказал, что на самом деле скрывает Путин за своими "признаниями в любв…Чтобы как-то привлечь интерес к выборам, Путину надо как минимум овладеть Ксюшей Собчак во время дебатов в прямом эфире,…Путин из последних сил пытается "выжить": почему Сурков публично поддержал террористов "ЛДНР", - ПортниковМедведев отправится в отставку, а Кремль ожидает масштабное обновление кадров: что будет с Россией после выборов президе…Путину конец! Он – полный изгой! А ведь впереди еще трибунал по Боингу и ответственность за все преступления против Укра…Посмотрите, что творит Россия в Крыму: обыски, аресты, запугивание, похищения, убийства - все это методы террора, развяз…Там, где в украинскую землю упадет один украинский защитник - вырастут плечом к плечу еще сто! Украина будет сильной, то…
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 19 июня, 2017 21:47 EEST
Украина
Турист обходить Крим стороною: російські туроператори констатували різке зниження попиту на відпочинок на анексованому півострові
Крим, анексія, туристи, потік, зниження, туроператори

Турпотік до анексуваного Крим побив антирекорд.

Російські туроператори стверджують, що у цьому році півострів відвідають аж на 30% менше відпочиваючих, ніж у попередньому, повідомляє "Діалог.UA", передає"УСН-1492.news".

Відповідно до даних російської влади, в 2016 році анексований Крим відвідали понад 5 мільйонів туристів. Ця цифра далека від реальності. Вона завищена майже вдвічі. Цього року сезон буде ще більш провальним.

Туроператори констатують зниження туристичного потоку аж на 30%, попередивши, що чекати покращення в цьому питанні не варто. 

Їхати в анексуваний Крим не хочуть не тільки українці, а й росіяни. Їх більше приваблюєТуреччина, яка надає відвідувачам більш якісні й, разом з тим, більш дешеві послуги.

Як повідомляла "УСН-1492.news"  раніше, що новий закон України передбачає новий порядок нарахування та виплат пенсій жителям окупованих територій Донбасу та анексованого Криму.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...