Загрузка...
Загрузка...
"Тактика агрессивного империализма", - Боровой рассказал, что на самом деле скрывает Путин за своими "признаниями в любв…Чтобы как-то привлечь интерес к выборам, Путину надо как минимум овладеть Ксюшей Собчак во время дебатов в прямом эфире,…Путин из последних сил пытается "выжить": почему Сурков публично поддержал террористов "ЛДНР", - ПортниковМедведев отправится в отставку, а Кремль ожидает масштабное обновление кадров: что будет с Россией после выборов президе…Путину конец! Он – полный изгой! А ведь впереди еще трибунал по Боингу и ответственность за все преступления против Укра…Посмотрите, что творит Россия в Крыму: обыски, аресты, запугивание, похищения, убийства - все это методы террора, развяз…Там, где в украинскую землю упадет один украинский защитник - вырастут плечом к плечу еще сто! Украина будет сильной, то…
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 19 июня, 2017 18:41 EEST
Мир
Військових НАТО вчили відпрацьовувати оборону Сувалкського коридору на литовському кордоні
Сувалкський коридор, НАТО, навчання, Литва

Минулого тижня військові НАТО відпрацювали навчання з оборони так званого Сувалкського коридору.

Сувалкським коридором називають прикордонну ділянку між Литвою та Польщею. Її ширина становить близько ста кілометрів. На заході ця територія межує з Калінінградською областю, а на сході - з Білоруссю, передає "УСН-1492.news".

У випадку можливої агресії Росії саме через Сувалкський коридор союзники балтійських держав зможуть надати військову допомогу й провести деокупацію балтійських країн.

Навчання тривало упродовж двох днів. У відпрацюванні оборони Сувалкського коридору задіяли близько півтори тисячі військових із Литви, Польщі, США та Великої Британії.

За словами командувача силами Литви генерала Валдемараса Рапсіса, ця територія є найбільш вигідним місцем оборонних дій з точки зору географічного розташування. Також вона є вигідною з військової точки зору.

Він наголосив, що солдатів будуть навчати так, аби вони могли діяти тактично, політично та стратегічно.

Рапсіс додав, що найліпше було б, коли конфлікту взагалі не існувало та щоб військовим не довелося демострувати освоєнні під час навчання навики, принаймні на цій території.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, у Мережі з'явилися кадри випробування унікального українського робота за допомогою гранатомета.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...