Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
Загрузка...
суббота 17 июня, 2017 17:59 EEST
Украина
Україні готують план розвитку, аналогічний післявоєнній Німеччині
Україна, розвиток, післявоєнна Німеччина, план, резолюція, економіка, політика, План Маршала

Політики Америки та Європи схвалили для України аналог "Плану Маршалла".

Представити план розвитку України планують у листопаді цього року на саміті Східного партнерства, передає "УСН-1492.news".

Зі слів одного із авторів документа, колишнього прем'єра Литви Андрюса Кубілюса, проект буде нагадувати "План Маршала". Ідея розробити його прийшла міжнародній спільноті ще після Революції гідності. Але лише зараз у цій справі пішли певні зрушення.

Він додав, що ініціатори проекту вирішили оформити свої думки у офіційний документ. Потому автори плану вирушили з напрацюваннями плану "по різних коридорах великих держав західного світу".

Перші результати напрацювань надійшли отримали ще наприкінці березня. Під час голосування Конгресу ЄНП, який відбувся на Мальті, була представлена відповідна резолюція. Її прийняли одноголосно. Тому і побачили у цій ідеї реальну перспективу розвитку України.

Також у США автори проекту отримали підтримку та схвальні відгуки від Білого дому та конгресменів. 

На черзі – представлення ідеї у Берліні та Брюсселі. Остаточний варіант представлять на саміті Східного партнерства у листопаді.

Як повідомляла "УСН-1492.news", Україна впевнено стає могутньою і успішною державою, і тільки недалекі прихильники "ру ** кого світу" не розуміють, що насправді відбувається.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...