Загрузка...
Загрузка...
"ДНР" ждут плохие новости: советник Захарченко анонсировал крупные кадровые перестановки в террористической республике"Комфортное пребывание российских оккупантов на территории захваченного Донбасса закончится с первыми поставками летальн…"Мы останемся у разбитого корыта, а РФ что захочет, то и будет с нами делать..." – генерал-майор Микац рассказал, чем оп…Россия готовится убрать главарей "ДНР" и "ЛНР" Захарченко и Плотницкого: Москва будет пытаться настаивать на интеграции …Дракона нужно уничтожить: либо Россия становится конфедерацией, либо государство станет настоящим концлагерем, - Яковенк…Откровение силовика: все будут в шоке, когда поймут, что происходит – России настал конец, но Путин до конца будет держа…Джон Керри: Украина вернет и Крым, и Донбасс! США будут четко и последовательно поддерживать Киев!
Украинская служба 1492в Google+
суббота 17 июня, 2017 17:59 EEST
Украина
Україні готують план розвитку, аналогічний післявоєнній Німеччині
Україна, розвиток, післявоєнна Німеччина, план, резолюція, економіка, політика, План Маршала

Політики Америки та Європи схвалили для України аналог "Плану Маршалла".

Представити план розвитку України планують у листопаді цього року на саміті Східного партнерства, передає "УСН-1492.news".

Зі слів одного із авторів документа, колишнього прем'єра Литви Андрюса Кубілюса, проект буде нагадувати "План Маршала". Ідея розробити його прийшла міжнародній спільноті ще після Революції гідності. Але лише зараз у цій справі пішли певні зрушення.

Він додав, що ініціатори проекту вирішили оформити свої думки у офіційний документ. Потому автори плану вирушили з напрацюваннями плану "по різних коридорах великих держав західного світу".

Перші результати напрацювань надійшли отримали ще наприкінці березня. Під час голосування Конгресу ЄНП, який відбувся на Мальті, була представлена відповідна резолюція. Її прийняли одноголосно. Тому і побачили у цій ідеї реальну перспективу розвитку України.

Також у США автори проекту отримали підтримку та схвальні відгуки від Білого дому та конгресменів. 

На черзі – представлення ідеї у Берліні та Брюсселі. Остаточний варіант представлять на саміті Східного партнерства у листопаді.

Як повідомляла "УСН-1492.news", Україна впевнено стає могутньою і успішною державою, і тільки недалекі прихильники "ру ** кого світу" не розуміють, що насправді відбувається.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...