Загрузка...
Загрузка...
Як Україні реінтегрувати Донбас та Крим: три варіанти повернення окупованих територій, - Максим МайоровПлан Порошенко по Донбассу: какой документ привез президент в Вашингтон и какой реакции следует ожидать от Дональда Трам…Порошенко на встрече с Трампом должен продемонстрировать жесткую позицию: Украина будет жестко стоять против каких-либо …Только беспримерный наглец, наглец, своею наглостью превзошедший Путина сможет его сковырнуть! Станет ли таким человеком…Порошенко в Вашингтоне: удастся ли Украине и Трампу ударить по изможденной санкциями и практически уничтоженной России, …Цугцванг для Трампа: либо импичмент, либо компромат от России, впрочем, президент США играет в свою игру и гениальным об…"Путину скоро придет конец и Украина победит в этой войне, я полностью уверен!" - Саакашвили жестко "осадил" хозяина Кре…
Украинская служба 1492в Google+
суббота 17 июня, 2017 15:43 EEST
Армия
Спостерігачам від ОБСЄ заборонили перевірити вантажівки з російською "гумдопомогою" у Луганську
ОБСЄ, російська гуманітарна допомога, вантажівки, місія, заборона, перевірка, Росія

Представникам спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в окупованому Луганську відмовили у доступі до 2 складських комплексів, куди прибули вантажівки "гумконвою" з РФ.

За словами спостерігачів, вони звернули увагу на автоколону, яка складалася із 17 тентованих вантажівок білого кольору. На бортах транспортних засобів були написи -“Гуманітарна допомога з Російської Федерації”, передає "УСН-1492.news".

Автоколону супроводжували шість автомобілів. Два із яких мали номерні знаки РФ.

Допоки вантажівки стояли поблизу складського комплексу на вулиці Лутугінській, спостерігачі розмовляли з чоловіком у формі МНС РФ, який знаходився в одній із них.

Він розповів, що у вантажівках – медикаменти та продукти харчування для дітей.

Проте спостерігачам заборонили їх перевірити, аби переконатися у правдивості цих слів.

У ОБСЄ заявили, що такі дії розцінюються як обмеження свободи пересування та перешкоду у виконанні мандата СММ.

Як повідомляла "УСН-1492.news", Спостерігачі Моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) зуміли зафіксувати на озброєнні бойовиків 122-мм самохідні гаубиці "Гвоздика", які заборонені мінських угодами.

Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...