Загрузка...
Загрузка...
Медведев отправится в отставку, а Кремль ожидает масштабное обновление кадров: что будет с Россией после выборов президе…Путину конец! Он – полный изгой! А ведь впереди еще трибунал по Боингу и ответственность за все преступления против Укра…Посмотрите, что творит Россия в Крыму: обыски, аресты, запугивание, похищения, убийства - все это методы террора, развяз…Там, где в украинскую землю упадет один украинский защитник - вырастут плечом к плечу еще сто! Украина будет сильной, то…Земан нереально подставил Путина, приблизив его к Гааге: что стоит за идеей "компенсации" за аннексированный Крым и чего…Угрозу Украина может нести только Россия, а на "вяканье" разных "шавок" из "ДНР" и "ЛНР" нам не стоит обращать и внимани…Киселев, Соловьев, и другие пропагандисты: что будет с ними, когда режим Путина прекратит свое существование?
Украинская служба 1492в Google+
суббота 17 июня, 2017 15:43 EEST
Армия
Спостерігачам від ОБСЄ заборонили перевірити вантажівки з російською "гумдопомогою" у Луганську
ОБСЄ, російська гуманітарна допомога, вантажівки, місія, заборона, перевірка, Росія

Представникам спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в окупованому Луганську відмовили у доступі до 2 складських комплексів, куди прибули вантажівки "гумконвою" з РФ.

За словами спостерігачів, вони звернули увагу на автоколону, яка складалася із 17 тентованих вантажівок білого кольору. На бортах транспортних засобів були написи -“Гуманітарна допомога з Російської Федерації”, передає "УСН-1492.news".

Автоколону супроводжували шість автомобілів. Два із яких мали номерні знаки РФ.

Допоки вантажівки стояли поблизу складського комплексу на вулиці Лутугінській, спостерігачі розмовляли з чоловіком у формі МНС РФ, який знаходився в одній із них.

Він розповів, що у вантажівках – медикаменти та продукти харчування для дітей.

Проте спостерігачам заборонили їх перевірити, аби переконатися у правдивості цих слів.

У ОБСЄ заявили, що такі дії розцінюються як обмеження свободи пересування та перешкоду у виконанні мандата СММ.

Як повідомляла "УСН-1492.news", Спостерігачі Моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) зуміли зафіксувати на озброєнні бойовиків 122-мм самохідні гаубиці "Гвоздика", які заборонені мінських угодами.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...