Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
Загрузка...
суббота 17 июня, 2017 14:43 EEST
Россия
"Це багатовікова російська традиція – говорити "на Україні "! Вони придумали цей безграмотний зворот "в Україні ", - відомий російський дизайнер Артемій Лебедєв вибухнув брудними образами на адресу українців
Росія, мова, зворот, Артемій Лебедєв, безграмотність

Українці спеціально придумали "у ** біщний і неграмотний зворот "в Україні" і "навіть не замислюються про власну нескінченну безграмотність", проте багатовікова російська традиція закріплює права росіян говорити "на Україні".

З образливим заявими на адресу українського народу знову вибухнув одіозний російський дизайнер Артемій Лебедєв, написавши нахабний пост на власній сторінці в соцмережі, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Затаврований за зневажливі повідомлення на адресу українського безвізового режиму з ЄС, Лебедєв вирішив відповісти, торкнувшись правильності вживання прийменника "в" і "на" і ідеології російських патріотів.

Лебедєв вважає, що неграмотний і "у ** біщний" зворот "в Україні" українці придумали через брак грамотності. Він заявив, що планував писати зовсім не про Україну, а лише хотів показати, як в російській мові правильно вживати прийменники "в" і "на".

При цьому Лебедєв не розуміє, чому Україна ображається на його слова. Відзначимо, що зазначена публікація Лебедєва викликала обурення в українців, буквально знищили дизайнера за його нахабні образи.

Як повідомляла "УСН-1492.news", Путін ненавидить Україну, однак його правління плавно добігає кінця: російська клептократія тепер гостро бажає позбутися свого "вождя".

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...