Загрузка...
Загрузка...
Режим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустяРоссия может признать себя агрессором: Украина получает шикарный шанс наказать Москву за аннексию Крыма и оккупацию Донб…Риторика Путина о примирении с Киевом – это элемент гибридной войны: задача России – уничтожение Украины как государства…"Пусть Путин оставит это "барахло" себе и помнит: любая новая агрессия России против Украины обернется катастрофой", - Г…
Украинская служба 1492в Google+
суббота 17 июня, 2017 11:50 EEST
Украина
Повірте в себе та думайте на перспективу! Давайте, нарешті, збудуємо сильну Україну, яка у майбутньому стане справжнім лідером! – Святослав Вакарчук
Украина, политика, общество, Вакарчук, мнение, Океан Эльзы, музыка

Ви. Завтра. UA. Це три різних слова. Дуже сподіваюсь, що вони будуть пов’язані між собою. Почнемо зі слова завтра. Навіть у тих, хто перед вами виступає, поняття слова завтра відрізняється. У політиків завтра – це наступний виборчий цикл. У бізнесмена завтра може бути пов’язано із наступним фінансовим роком. Для уряду завтра – це осінь. Це максимальний горизонт планування. Потім – перезимувати. Дуже хочеться, аби зима була теплою. Потім весна – посівна. Потім – врожай. Так і живемо у дуже короткому agricultural mindset. Для більшості журналістів завтра – це завтра. Завтра новий номер журналу, газети, посту в інтернеті. Для мене завтра – це майбутнє України. Не восени, не наступного року. А через 20-25 років.

Перефразовуючи відомий вислів: кращий момент будувати завтра Україну був 25 років тому. Наступний кращий момент – сьогодні. Саме тому ми тут сьогодні. І сподіваюсь, саме тому тут сьогодні й ви.

Що таке Україна завтра? Відповідь не настільки очевидна, як нам того хотілося б.

Ми можемо продовжувати жити так, як живемо зараз: країна, такий собі середнячок, яка кожної наступної кризи потроху "просідає". Одні люди їдуть. Інші старіють. Треті хворіють. Більшість нашого населення відносно усього іншого світу біднішає. Зовсім невелика частина людей відносно усього іншого світу стає багатшою.

Чи хочемо ми будувати таку країну? Впевнений, що ні. Хоча динаміка останніх 25 років демонструє, що це найбільш вірогідний сценарій.

Проте це і не найгірший сценарій. Нерідко, не будучи суб’єктом на міжнародній арені, ми стаємо об’єктом чужої політики, а іноді і шаховою дошкою чи полем битви інших держав. Якщо ми будемо йти існуючим шляхом, є вірогідність, що хтось втомиться від такої України і вирішить нашу долю за нас.

Руйнування зношеної радянської інфраструктури, слабка довіра населення до уряду, низький рівень справедливості в суспільстві – все це ґрунт для руйнування державності України.

Я бачу, мрію і хочу будувати іншу Україну. Нову Україну.

Україну, яка є технологічним лідером у нових сучасних галузях. Не потрібно модернізувати Таврію. Це марно. Навіть якщо ви зробите з неї Деу Ланос. Потрібно прагнути будувати заводи з виробництва електромобілів, сонячних батарей, акумуляторів. Нові технології зв’язку 4G, 5G в майбутньому. Інтернет речей.

Україну, яка є експериментатором нових законодавчих норм в судовій системі, уряді, медицині, освіті. Країну, яка не боїться інновацій.

Україну, яка відкрита для світу і капіталу, і для трудових ресурсів. Країну, яка є магнітом для міжнародних талантів, які хотіли б приїхати до нас.

І тут важлива ваша роль. Саме ви, а не хтось інший, зможете змінити траєкторію розвитку нашої Батьківщини. Що для цього порадив би зробити я:

1.У кожного з вас має бути велика мета. Закрийте очі. Подумайте кожен про своє, чого більшого ви хотіли б досягнути. Спробуйте візуалізувати це для себе. Шимон Перес говорив: Dream Big! Мета має бути дійсно великою. Не мрійте про грошове багатство, мрійте про велике.

2. Повірте в себе. Якщо ви не повірите в себе, ніхто у вас не повірить. Ви маєте бути щиро впевнені і вірити в те, що у вас і у всіх нас вийде.

3. Не мисліть короткостроково та лінійно. Думайте на перспективу – світ може розвиватися експоненціально.

4. Йдіть та робіть. Відразу після цієї зустрічі. Ніхто, крім вас не зробить. Ніхто.

Немає царя, президента, прем’єра, який би замість вас щось зробив. Будівництво своєї країни та досягнення великої мети – це кропітка та щоденна праця. Це як будівництво стартапу. Ніхто не виграє мільярд доларів у лотерею. Не потрібно чекати перемоги при першій ітерації. Можливо, вам доведеться спробувати десятки, сотні разів. Та ви маєте вірити, що у вас все вийде!

5. Більше віддавайте. Віддавайте частину свого серця, часу, думок, ідей. Діліться.

Ми взагалі живемо в open world. І я хочу, щоб Україна такою і була – відкритою. З відкритими даними.

6. Будьте послами своєї країни скрізь, де б ви не були. Позитивне реноме держави суттєво пришвидшує і реальний успіх.

Ви Завтра UA. Це три різні слова. Дуже сподіваюсь, що вони будуть пов’язані між собою. Це залежить лише від вас. Обіцяю вам допомогти у цьому.

Промова перед учасниками 10-го Щорічного молодіжного форуму освітніх програм "Завтра.UA", лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, "Новое время".

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...