Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
Загрузка...
пятница 16 июня, 2017 10:35 EEST
Украина
Путін остаточно продемонстрував, що він дуже сильно боїться Петра Порошенка, я в черговий раз переконався у правильності дій нашого президента, - Афанасьєв
Украина, политика, общество, мнение, Россия, Путин, Порошенко, Геннадий Афанасьев

Переглянувши сьогоднішню конференцію Путіна відповідь-питання, я в черговий раз переконався в правильності дій нашого Президента. На питання про висловлювання Петра Порошенка Путін відверто зам'явся і почав брудно маніпулювати та жартувати, розмірковуючи над територіальною цілісністю нашої країни. Це ще раз переконало мене, що російське означає нах*й. (Спільна історія, спільна віра… х*йло, як же ж воно боїться Президента).

Ще більш мерзенним стало те, що гомофобія в Росії звучить на вищому рівні, хоч зауважу про себе, на річницю мого звільнення були люди різних поглядів на свою гендернiсть і це не заважає мені стояти з ними пліч-о-пліч.

Росія, після цієї прес-конференції, остаточно стала для мене дном. А ті люди, які борються за свободу слова у нас, борючись за доступ російських журналістів й кажучи про підміну понять як Настя Станко з Громадського, стають ворогами.

P.S. a) Лермонтов, можливо, вже й не писав того вірша...

b) Медведчук, ку*ва, український націоналіст.

Геннадій Афанасьєв, громадський активіст, Facebook.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...