Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
четверг 15 июня, 2017 21:04 EEST
Россия
У російських дипломатів в США відібрали право безкоштовно відвідувати пляж
Росія, США, пляж, дипломати, заборона, Барак Обама

Влада містечка Ойстер-Бей на острові ЛонгАйленд скасувала десятиліттями діючий дозвіл для російських дипломатів безкоштовно відвідувати місцеві пляжі.

До грудня 2016 року в містечку розміщувалася заміська резиденція російських дипломатів, які працювали в ООН, передає "УСН-1492.news".

Однак президент США Барак Обама під приводом покарання за "втручання" в вибори відібрав у Росії цю та інші "дачі".

Очільник міста Джозеф Саладіно, втім, заперечує, що рішення позбавити росіян безкоштовної квоти, пов'язане з політикою федеральної влади.

Раніше російським дипломатам надавалося більше ста безкоштовних квот на відвідування місцевих пляжів. Однак коли в цьому році російська місія запросила 116 таких квот, Саладіно, за його словами, відповів "Nyet".

"Якщо наші жителі повинні платити, то і вони повинні платити", - каже мер.

Для місцевих жителів відвідування пляжу обходиться в 20 доларів в день, або можна купити сезонний абонемент за 60. Для гостей міста ціна коливається від 50 до 60 доларів в день.

Влада Ойстер-Бей каже, що вона пропонувала російським дипломатам придбати абонементи за 60 доларів, але відповіді не отримали.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Сергій Лавров, який займає пост глави МЗС РФ, знову насмішив користувачів Мережі черговою заявою. Цього разу він висловився з приводу жорсткого коментаря на адресу російських пропагандистів.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...