Загрузка...
Загрузка...
Даже спустя 3 года вторжения Кремль пугает всех "Правым сектором" и "бандеровцами", однако факт остается фактом: нет ник…Отключение всей России от SWIFTа продолжает висеть над шеей Путина как Дамоклов меч: такой удар Запада сметет кремлевски…Никто не должен даже пытаться оспорить мировой порядок: Донбасс – это Украина, Крым – это Украина! – КазаринРежим Кремля на грани катастрофы: Путин не владеет ситуацией и не принимает никаких решений, Россию ждет повторение 1991…Цель Путина – окончательное уничтожение Украины, он хочет на базе Донбасса создать "палестинскую автономию" под название…Путин наступил на сталинские грабли: Украина неминуемо станет членом НАТО, а Кремль никак не сможет этому помешать, - Гу…Визит "Бешеного пса" в Киев – пощечина Кремлю! Украина уверена в своей победе над Россией, сила за правдой! – Шарп
Украинская служба 1492в Google+
четверг 15 июня, 2017 20:35 EEST
Россия
"Новий виток санкцій, запропонованих у США, проти РФ є свідченням внутрішньої політичної боротьби в США",- Путін прокоментував нові санкції проти Росії
Росия, Владимир Путин, США, санкції, Москва, Вашингтон, реакція

Очільник Росії Володимир Путін висловився щодо нових санкцій США проти РФ.

Нові економічні обмеження, запропоновані Америкою проти Росії, за словами Путіна, свідчать про внутрішньополітичну боротьбу у Сполучених Штатах Америки, передає "УСН-1492.news".

Путін наголосив на тому, що політика Вашингтона щодо впровадження санкцій проти Москви під різними приводами повсякчас полягала у спробах стримати Росію.

До слова, сенат Сполучених Штатів Америки проголосував за нові санкції за ймовірне втручання Російської Федерації у вибори в Америці в 2016 році і щодо того, щоб очільник країни Дональд Трамп зміг отримати схвалення конгресу.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Росія дійсно з великою симпатією ставиться до нового президента США Дональда Трампа, так як той прямо заявив про своє бажання відновити ділові та економічні відносини з Москвою, натякнувши на зняття санкцій.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...