Загрузка...
Загрузка...
Режим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустяРоссия может признать себя агрессором: Украина получает шикарный шанс наказать Москву за аннексию Крыма и оккупацию Донб…Риторика Путина о примирении с Киевом – это элемент гибридной войны: задача России – уничтожение Украины как государства…"Пусть Путин оставит это "барахло" себе и помнит: любая новая агрессия России против Украины обернется катастрофой", - Г…
Украинская служба 1492в Google+
четверг 15 июня, 2017 19:32 EEST
Россия
Путін про інцидент з есмінцем "Дональд Кук" в Чорному морі: "Російські військові готові були відкрити вогонь по американцях з метою захисту Криму"
Володимир Путін, Донбас, Крим, есмінець Дональд Дук, США, військові

Глава Росії Володимир Путін заявив, що Росія використовує всі наявні в її розпорядженні засоби для захисту власної території. Кримський півострів не є винятком.

Відповідна позиція була висловлена лідером держави у фільмі американського режисера Олівера Стоуна, третя частина якого була представлена громадськості, повідомляє Liganews, передає "УСН-1492.news".

Так Путін прокоментував обліт в 2014 році російським бойовим літаком американського есмінця "Дональд Кук" в акваторії Чорного моря. Президент підкреслив, що Крим став повноцінною частиною Російської Федерації, тому в обов'язки військових входить його захист.

"Якщо ми бачимо загрозу для нашої території (а Крим це наша територія), ми, як будь-яка держава, будемо захищати нашу територію всіма доступними нам засобами", - жорстко сказав він.

Путін підкреслив, що російські військові мали повноваження на відкриття вогню по американському бойовому кораблю з метою захисту і оборони Російської Федерації, але до зіткнення не дійшло.

Володимир Путін переконаний, що протистояння в Донбасі спровокував Київ, який направив спецслужби проти людей, незгодних з новою владою.

"Ночами почали викрадати людей і вивозити в тюрми", - розповів він.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Президент Росії Володимир Путін досить роздратовано порекомендував очільнику України Петру Порошенко "не задирати ніс", а також "не розслаблятися особливо, а то як би чого не сталося".

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...