Загрузка...
Загрузка...
"Комфортное пребывание российских оккупантов на территории захваченного Донбасса закончится с первыми поставками летальн…"Мы останемся у разбитого корыта, а РФ что захочет, то и будет с нами делать..." – генерал-майор Микац рассказал, чем оп…Россия готовится убрать главарей "ДНР" и "ЛНР" Захарченко и Плотницкого: Москва будет пытаться настаивать на интеграции …Дракона нужно уничтожить: либо Россия становится конфедерацией, либо государство станет настоящим концлагерем, - Яковенк…Откровение силовика: все будут в шоке, когда поймут, что происходит – России настал конец, но Путин до конца будет держа…Джон Керри: Украина вернет и Крым, и Донбасс! США будут четко и последовательно поддерживать Киев!Гибкая позиция Лукашенко: Украина затягивает Беларусь в свою политическую орбиту, Кремль приходит в настоящую ярость
Украинская служба 1492в Google+
четверг 15 июня, 2017 19:32 EEST
Россия
Путін про інцидент з есмінцем "Дональд Кук" в Чорному морі: "Російські військові готові були відкрити вогонь по американцях з метою захисту Криму"
Володимир Путін, Донбас, Крим, есмінець Дональд Дук, США, військові

Глава Росії Володимир Путін заявив, що Росія використовує всі наявні в її розпорядженні засоби для захисту власної території. Кримський півострів не є винятком.

Відповідна позиція була висловлена лідером держави у фільмі американського режисера Олівера Стоуна, третя частина якого була представлена громадськості, повідомляє Liganews, передає "УСН-1492.news".

Так Путін прокоментував обліт в 2014 році російським бойовим літаком американського есмінця "Дональд Кук" в акваторії Чорного моря. Президент підкреслив, що Крим став повноцінною частиною Російської Федерації, тому в обов'язки військових входить його захист.

"Якщо ми бачимо загрозу для нашої території (а Крим це наша територія), ми, як будь-яка держава, будемо захищати нашу територію всіма доступними нам засобами", - жорстко сказав він.

Путін підкреслив, що російські військові мали повноваження на відкриття вогню по американському бойовому кораблю з метою захисту і оборони Російської Федерації, але до зіткнення не дійшло.

Володимир Путін переконаний, що протистояння в Донбасі спровокував Київ, який направив спецслужби проти людей, незгодних з новою владою.

"Ночами почали викрадати людей і вивозити в тюрми", - розповів він.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Президент Росії Володимир Путін досить роздратовано порекомендував очільнику України Петру Порошенко "не задирати ніс", а також "не розслаблятися особливо, а то як би чого не сталося".

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...