Загрузка...
Загрузка...
"ДНР" ждут плохие новости: советник Захарченко анонсировал крупные кадровые перестановки в террористической республике"Комфортное пребывание российских оккупантов на территории захваченного Донбасса закончится с первыми поставками летальн…"Мы останемся у разбитого корыта, а РФ что захочет, то и будет с нами делать..." – генерал-майор Микац рассказал, чем оп…Россия готовится убрать главарей "ДНР" и "ЛНР" Захарченко и Плотницкого: Москва будет пытаться настаивать на интеграции …Дракона нужно уничтожить: либо Россия становится конфедерацией, либо государство станет настоящим концлагерем, - Яковенк…Откровение силовика: все будут в шоке, когда поймут, что происходит – России настал конец, но Путин до конца будет держа…Джон Керри: Украина вернет и Крым, и Донбасс! США будут четко и последовательно поддерживать Киев!
Украинская служба 1492в Google+
четверг 15 июня, 2017 07:33 EEST
Украина
"Крим належить Україні!" - глави МЗС Швеції та Литви заявили про підтримку України
Крим, Україна, підтримка, МЗС Литви, МЗС Швеції, анексія, Росія, півострів

Очільниця шведського МЗС Маргот Вальстрьом наголосила, що її приїзд разом з Лінасом Лінкявічюсом до нашої країни є свідченням дружби і партнерства.

Також вона додала, що підтримує зусилля України впровадити дієві реформи, аби досягти якісних змін у державі, передає "УСН-1492.news".

Міністри закордонних справ Швеції та Литви Маргот Вальстрьом і Лінас Лінкявічюс заявили, що вони за мир у нашій країні, а тому вважають, що, незважаючи на воєнну окупацію Криму Росією, півострів все ж належить Україні.

Керівники МЗС держав-партнерів України наголосили, що вони приїхали до Києва, аби запропонувати свою підтримку та допомогу.

"Ми наполягаємо, що Крим – це власність України. І ми, без сумніву, і надалі будемо виступати проти незаконної анексії Криму, а також бажаємо, щоб російська агресія у східній частині вашої країни припинилася", - наголосила глава МЗС Швеції.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, анексія Росією кримського півострова призвела до того, що влада Чорногорії заборонила в’їзд до країни 149 росіянам і українцям.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...