Загрузка...
Загрузка...
"ДНР" ждут плохие новости: советник Захарченко анонсировал крупные кадровые перестановки в террористической республике"Комфортное пребывание российских оккупантов на территории захваченного Донбасса закончится с первыми поставками летальн…"Мы останемся у разбитого корыта, а РФ что захочет, то и будет с нами делать..." – генерал-майор Микац рассказал, чем оп…Россия готовится убрать главарей "ДНР" и "ЛНР" Захарченко и Плотницкого: Москва будет пытаться настаивать на интеграции …Дракона нужно уничтожить: либо Россия становится конфедерацией, либо государство станет настоящим концлагерем, - Яковенк…Откровение силовика: все будут в шоке, когда поймут, что происходит – России настал конец, но Путин до конца будет держа…Джон Керри: Украина вернет и Крым, и Донбасс! США будут четко и последовательно поддерживать Киев!
Украинская служба 1492в Google+
среда 14 июня, 2017 21:56 EEST
Мир
Депутат латвійського сейму назвав росіян "вошами"
Едвін Шноре, Латвія, сейм, росіяни, воші, стаття, комісія етики, Росія

Представник сейму Латвії Едвін Шноре у своїй статті під назвою "Мета: латиська Латвія" висловив думку, що росіяни нагадують вошей, котрі вцепилися в кожуха.

За такі порівння у публікації чоловік отримав наганяй від комісії сейму з етики, передає "УСН-1492.news".

За словами представників комісії, Шноре, розмірковуючи у статті про "російську вошу", порушив кодекс депутата.

Чоловік не змовчав і відповів на звинувачення, мотивуючи усе тим, що термін цей придумав не він особисто. Його використовували чимало разів велика кількість вчених-істориків. Врешті-решт не можна звинувачувати людину, котра має власну думку.

До того ж він заявив, що члени комісії не зовсім правильно інтерпретували те, що він мав на увазі.

Зокрема, у статті саме ці рядки так не сподобалися латвійським чиновникам: "... Коли один раз запустиш російську вошу в шубу, то витягти її звідти буде важко. І дійсно ми бачимо, що російськомовні, які прибули за часів СРСР, хоч постійно і лають Латвію, але при цьому не їдуть з неї...".

Як повідомляла "УСН-1492.news", російські військові кораблі запливли в ексклюзивну економічну зону Латвії. Зокрема, поблизу кордону помічені такі військові кораблі РФ, як Liven 551, "Серпухов" і "Моршинська". Їх виявили у зоні 6,4 км від територіальних вод Латвії.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...