Загрузка...
Загрузка...
"Комфортное пребывание российских оккупантов на территории захваченного Донбасса закончится с первыми поставками летальн…"Мы останемся у разбитого корыта, а РФ что захочет, то и будет с нами делать..." – генерал-майор Микац рассказал, чем оп…Россия готовится убрать главарей "ДНР" и "ЛНР" Захарченко и Плотницкого: Москва будет пытаться настаивать на интеграции …Дракона нужно уничтожить: либо Россия становится конфедерацией, либо государство станет настоящим концлагерем, - Яковенк…Откровение силовика: все будут в шоке, когда поймут, что происходит – России настал конец, но Путин до конца будет держа…Джон Керри: Украина вернет и Крым, и Донбасс! США будут четко и последовательно поддерживать Киев!Гибкая позиция Лукашенко: Украина затягивает Беларусь в свою политическую орбиту, Кремль приходит в настоящую ярость
Украинская служба 1492в Google+
среда 14 июня, 2017 21:17 EEST
Украина
Турчинову мало скасування безвізу з Росією: політик прагне жорстких заходів щодо росіян на кордоні
Олександр Турчинов, безвіз, кордон, Росія

Олександр Турчинов пропонує розробити жорсткі заходи для контролю за російськими громадянами, які перетинають український кордон.

Він вважає, що введенням одного лише візового режиму обмежуватися не слід, повідомляє "Російський Діалог", передає "УСН-1492.news".

За словами Турчинова, на територію нашої країни через «вільні кордони» проникають "терористи і злочинці" з Росії, які є "носіями русского мира".

Турчинов дотримується думки, що лише скасування дії безвізового режиму мало, а на Україну вільно в'їжджати повинні лише російські громадяни, що мають біометричні паспорти.

Крім того, навіть щодо них політик пропонує ввести жорсткий контроль, який передбачає проходження на кордоні різного роду процедур, включаючи взяття відбитків пальців і сканування сітківки ока.

"Ми повинні поставити надійний заслін, який захищає країну від проникнення ворожої агентури, терористів, сепаратистів та іншого", - заявив він.

Як повідомляла "УСН-1492.news", після того як секретар РНБО Олександр Турчинов запропонував на законодавчому рівні визнати той факт, що частина Донбасу є територією окупованої Росією, в Кремлі в черговий раз взялися розкидатися безглуздими виправданнями.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...