Загрузка...
Загрузка...
Долго не протянет: как только ФСБ и другие силовики придут в бешенство, Путину придется убежать или повторить судьбу Муг…Санкции США окончательно уничтожат Россию: Путин и его окружение судорожно пытаются спасти свои активы за рубежом"Юбилей страны-убийцы: кровавая история советской империи не закончена - она продолжает убивать народы России, Украины и…"Империя Зла" должна быть уничтожена: Путин и все члены его ОПГ ответят за все и отправятся в Гаагу, - Слава Рабинович"Кремль теряет управление рычагами протестов", - Боровой указал на серьезное ослабление российских властей"Нельзя надеяться на здравый смысл Вовы Путина", - экс-разведчик Швец рассказал о том, когда и почему лидер страны-агрес…​"Ровно 100 лет назад на нашей земле начался страшный и не имеющий аналогов в мировой истории эксперимент - в Петербурге…
Украинская служба 1492в Google+
среда 14 июня, 2017 21:17 EEST
Украина
Турчинову мало скасування безвізу з Росією: політик прагне жорстких заходів щодо росіян на кордоні
Олександр Турчинов, безвіз, кордон, Росія

Олександр Турчинов пропонує розробити жорсткі заходи для контролю за російськими громадянами, які перетинають український кордон.

Він вважає, що введенням одного лише візового режиму обмежуватися не слід, повідомляє "Російський Діалог", передає "УСН-1492.news".

За словами Турчинова, на територію нашої країни через «вільні кордони» проникають "терористи і злочинці" з Росії, які є "носіями русского мира".

Турчинов дотримується думки, що лише скасування дії безвізового режиму мало, а на Україну вільно в'їжджати повинні лише російські громадяни, що мають біометричні паспорти.

Крім того, навіть щодо них політик пропонує ввести жорсткий контроль, який передбачає проходження на кордоні різного роду процедур, включаючи взяття відбитків пальців і сканування сітківки ока.

"Ми повинні поставити надійний заслін, який захищає країну від проникнення ворожої агентури, терористів, сепаратистів та іншого", - заявив він.

Як повідомляла "УСН-1492.news", після того як секретар РНБО Олександр Турчинов запропонував на законодавчому рівні визнати той факт, що частина Донбасу є територією окупованої Росією, в Кремлі в черговий раз взялися розкидатися безглуздими виправданнями.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...