Загрузка...
Загрузка...
Режим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустяРоссия может признать себя агрессором: Украина получает шикарный шанс наказать Москву за аннексию Крыма и оккупацию Донб…Риторика Путина о примирении с Киевом – это элемент гибридной войны: задача России – уничтожение Украины как государства…"Пусть Путин оставит это "барахло" себе и помнит: любая новая агрессия России против Украины обернется катастрофой", - Г…
Украинская служба 1492в Google+
среда 14 июня, 2017 21:17 EEST
Украина
Турчинову мало скасування безвізу з Росією: політик прагне жорстких заходів щодо росіян на кордоні
Олександр Турчинов, безвіз, кордон, Росія

Олександр Турчинов пропонує розробити жорсткі заходи для контролю за російськими громадянами, які перетинають український кордон.

Він вважає, що введенням одного лише візового режиму обмежуватися не слід, повідомляє "Російський Діалог", передає "УСН-1492.news".

За словами Турчинова, на територію нашої країни через «вільні кордони» проникають "терористи і злочинці" з Росії, які є "носіями русского мира".

Турчинов дотримується думки, що лише скасування дії безвізового режиму мало, а на Україну вільно в'їжджати повинні лише російські громадяни, що мають біометричні паспорти.

Крім того, навіть щодо них політик пропонує ввести жорсткий контроль, який передбачає проходження на кордоні різного роду процедур, включаючи взяття відбитків пальців і сканування сітківки ока.

"Ми повинні поставити надійний заслін, який захищає країну від проникнення ворожої агентури, терористів, сепаратистів та іншого", - заявив він.

Як повідомляла "УСН-1492.news", після того як секретар РНБО Олександр Турчинов запропонував на законодавчому рівні визнати той факт, що частина Донбасу є територією окупованої Росією, в Кремлі в черговий раз взялися розкидатися безглуздими виправданнями.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...