Загрузка...
Загрузка...
"ДНР" ждут плохие новости: советник Захарченко анонсировал крупные кадровые перестановки в террористической республике"Комфортное пребывание российских оккупантов на территории захваченного Донбасса закончится с первыми поставками летальн…"Мы останемся у разбитого корыта, а РФ что захочет, то и будет с нами делать..." – генерал-майор Микац рассказал, чем оп…Россия готовится убрать главарей "ДНР" и "ЛНР" Захарченко и Плотницкого: Москва будет пытаться настаивать на интеграции …Дракона нужно уничтожить: либо Россия становится конфедерацией, либо государство станет настоящим концлагерем, - Яковенк…Откровение силовика: все будут в шоке, когда поймут, что происходит – России настал конец, но Путин до конца будет держа…Джон Керри: Украина вернет и Крым, и Донбасс! США будут четко и последовательно поддерживать Киев!
Украинская служба 1492в Google+
среда 14 июня, 2017 20:38 EEST
Украина
Пропагандистам та виробникам георгіївських стрічок потрібно запастись грошима: від завтра в Україні штрафуватимуть любителів цієї окупантської символіки
георгіївська стрічка, штраф, закон, Верховна Рада, пропаганда

Закон про заборону георгіївської стрічки в Україні ухвалили ще 16 травня, але завтра – 15 червня він офіційно вступить в дію.

Відповідно до законодавства України, закон стає обов’язковим для виконання наступного дня після публікації його у газеті «Голос України», передає "УСН-1492.news".

Оскільки сьогодні відповідний закон з’явився на сторінках видання, тому із завтрашнього дня, за публічне використання, демонстрацію чи носіння стрічки, або ж її зображення накладатимуть штраф у розмірі від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Саму ж стрічку, або ж предмети, що містять її зображення – конфісковуватимуть.

У разі повторних дій використання антиукраїнської символіки – штрафи збільшуватимуться до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Як повідомляла "УСН-1492.news", український Парламент ухвалив законопроект про заборону георгіївської стрічки, що стала символом агресії Росії. Спікер Верховної Ради Андрій Парубій нагадав депутатам, що георгіївська стрічка має вельми сумнівне минуле і навіть пов'язана з нацистською Німеччиною.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...