Загрузка...
Загрузка...
Як Україні реінтегрувати Донбас та Крим: три варіанти повернення окупованих територій, - Максим МайоровПлан Порошенко по Донбассу: какой документ привез президент в Вашингтон и какой реакции следует ожидать от Дональда Трам…Порошенко на встрече с Трампом должен продемонстрировать жесткую позицию: Украина будет жестко стоять против каких-либо …Только беспримерный наглец, наглец, своею наглостью превзошедший Путина сможет его сковырнуть! Станет ли таким человеком…Порошенко в Вашингтоне: удастся ли Украине и Трампу ударить по изможденной санкциями и практически уничтоженной России, …Цугцванг для Трампа: либо импичмент, либо компромат от России, впрочем, президент США играет в свою игру и гениальным об…"Путину скоро придет конец и Украина победит в этой войне, я полностью уверен!" - Саакашвили жестко "осадил" хозяина Кре…
Украинская служба 1492в Google+
среда 14 июня, 2017 19:22 EEST
США
Держсекретар США пояснив, коли Росія і Україна зможуть вирішити конфлікт в Донбасі
АТО, Росія, Україна, припинення,  Рекс Тіллерсон, держсекретар, заява, США

Москва і Київ можуть дійти згоди щодо врегулювання кризи поза мінськими домовленостями.

Відповідну думку висловив Рекс Тіллерсон, який очолює американське зовнішньополітичне відомство, інформує "Російський Діалог", передає "УСН-1492.news".

"Ймовірно, що уряди України і Росії можуть прийти до прийнятного рішення в якійсь структурі, не вдаючись до мінських домовленостей. Проте їх пункти будуть виконані обома сторонами", - заявив держсекретар США на слуханнях в комітеті із закордонних справ палати представників американського конгресу.

У той же час Тіллерсон наголосив на необхідності виконання "Мінська-2" до вироблення інших домовленостей і тактик.

Як повідомляла "УСН-1492.news", секретар Ради з національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов несподівано закликав  припинити "АТО" і запропонував новий план повернення Донбасу.

Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...