Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
Загрузка...
среда 14 июня, 2017 18:21 EEST
Украина
Коли завершиться війна: Петро Порошенко прокоментував заяви про припинення АТО на Донбасі
АТО, Петро Порошенко, Олександр Турчинов, заява, припинення війни, Президент України, Росія

Президент України Петро Порошенко не згоден з думкою секретаря РНБО Олександра Турчинов про необхідність припинити силову операцію на Донбасі, вважаючи, що держава таким чином залишиться "беззахисною".

Порошенко стверджує, що скасування Антитерористичної операції на Донбасі може мати для Києва негативні наслідки, зазначивши, що альтернативи поточному сценарію врегулювання конфлікту на південному сході в української влади немає, повідомляє "Російський Діалог", передає "УСН-1492.news".

За словами Порошенка, Київ все ж розраховує домогтися реінтеграції окремих регіонів Луганської та Донецької областей до складу України і слідувати мінським домовленостям, а перехід до іншого формату, зокрема до скасування АТО, може виявитися болючим для України.

"Якщо ми скасуємо АТО і в той же час не надамо військовим права діяти адекватно в умовах агресії, залишимо Україну беззахисною", - заявив він.

Глава держави також не підтримує введення на Донбасі й Україні в цілому воєнного стану.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, офіційний Київ має завершити проведення антитерористичної операції на сході країни і перейти до нового формату протистояння у гібридній війні з РФ. Рада і президент Петро Порошенко можуть законодавчо надати право задіяти ВСУ й інші військові формування проти агресії Кремля.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...