Загрузка...
Загрузка...
"Комфортное пребывание российских оккупантов на территории захваченного Донбасса закончится с первыми поставками летальн…"Мы останемся у разбитого корыта, а РФ что захочет, то и будет с нами делать..." – генерал-майор Микац рассказал, чем оп…Россия готовится убрать главарей "ДНР" и "ЛНР" Захарченко и Плотницкого: Москва будет пытаться настаивать на интеграции …Дракона нужно уничтожить: либо Россия становится конфедерацией, либо государство станет настоящим концлагерем, - Яковенк…Откровение силовика: все будут в шоке, когда поймут, что происходит – России настал конец, но Путин до конца будет держа…Джон Керри: Украина вернет и Крым, и Донбасс! США будут четко и последовательно поддерживать Киев!Гибкая позиция Лукашенко: Украина затягивает Беларусь в свою политическую орбиту, Кремль приходит в настоящую ярость
Украинская служба 1492в Google+
среда 14 июня, 2017 18:21 EEST
Украина
Коли завершиться війна: Петро Порошенко прокоментував заяви про припинення АТО на Донбасі
АТО, Петро Порошенко, Олександр Турчинов, заява, припинення війни, Президент України, Росія

Президент України Петро Порошенко не згоден з думкою секретаря РНБО Олександра Турчинов про необхідність припинити силову операцію на Донбасі, вважаючи, що держава таким чином залишиться "беззахисною".

Порошенко стверджує, що скасування Антитерористичної операції на Донбасі може мати для Києва негативні наслідки, зазначивши, що альтернативи поточному сценарію врегулювання конфлікту на південному сході в української влади немає, повідомляє "Російський Діалог", передає "УСН-1492.news".

За словами Порошенка, Київ все ж розраховує домогтися реінтеграції окремих регіонів Луганської та Донецької областей до складу України і слідувати мінським домовленостям, а перехід до іншого формату, зокрема до скасування АТО, може виявитися болючим для України.

"Якщо ми скасуємо АТО і в той же час не надамо військовим права діяти адекватно в умовах агресії, залишимо Україну беззахисною", - заявив він.

Глава держави також не підтримує введення на Донбасі й Україні в цілому воєнного стану.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, офіційний Київ має завершити проведення антитерористичної операції на сході країни і перейти до нового формату протистояння у гібридній війні з РФ. Рада і президент Петро Порошенко можуть законодавчо надати право задіяти ВСУ й інші військові формування проти агресії Кремля.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...