Загрузка...
Загрузка...
"ДНР" ждут плохие новости: советник Захарченко анонсировал крупные кадровые перестановки в террористической республике"Комфортное пребывание российских оккупантов на территории захваченного Донбасса закончится с первыми поставками летальн…"Мы останемся у разбитого корыта, а РФ что захочет, то и будет с нами делать..." – генерал-майор Микац рассказал, чем оп…Россия готовится убрать главарей "ДНР" и "ЛНР" Захарченко и Плотницкого: Москва будет пытаться настаивать на интеграции …Дракона нужно уничтожить: либо Россия становится конфедерацией, либо государство станет настоящим концлагерем, - Яковенк…Откровение силовика: все будут в шоке, когда поймут, что происходит – России настал конец, но Путин до конца будет держа…Джон Керри: Украина вернет и Крым, и Донбасс! США будут четко и последовательно поддерживать Киев!
Украинская служба 1492в Google+
среда 14 июня, 2017 17:41 EEST
Россия
"Натовп гопників і мажористих придурків, лайно!" - російський пропагандист Соловйов у прямому ефірі образив жителів Москви. Стало відомо, що розлютило одіозного телеведучого - кадри
Росія, мітинги, Володимир Соловйов, образи, Москва, скандал, Україна, День Росії

Одіозний російський пропагандист Володимир Соловйов, відомий своїми скандальними заявами на адресу України, обізвав жителів Росії, які вийшли на антикорупційний протест у центрі Москви, "лайном".

Про це він сказав під час радіоефіру однієї з московських радіостанцій. Соловйов вважає, що тільки 2% росіян незадоволені та виступають проти влади, при цьому вони не мають права псувати іншим жителям Росії та Москви свято "Дня Росії", повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

На цьому кремлівський пропагандист не зупинився і обізвав людей, котрі вийшли на вулиці, "мажорами", мотивуючи це тим, що кожен з них при собі мав мобільний телефон.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, минулого понеділка Москву охопили масові акції протесту, що завершилися численними арештами.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...