Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
вторник 13 июня, 2017 23:45 EEST
Россия
На антикорупційному мітингу в Москві силовики "пов'язали" понад 130 дітей, які виступили проти політики Путіна
діти, затримання, Москва, силовики, арешт, антикорупційний мітинг, політика Путіна, незгода

У понеділок, 12 червня, в День Росії в ряді російських міст відбулися мирні акції протесту проти корупції у владі.

Російські силовики, намагаючись згорнути мітинги, вдалися до масових арештів: не гребували кидати в автозаки навіть дітей, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Відзначається, що тільки в Москві путінські поліцейські заарештували понад 700 осіб, вина яких полягала лише в публічному висловленні незгоди з політикою Путіна.

Серед затриманих виявилися і 136 неповнолітніх громадян РФ.

Інформацію підтвердив глава департаменту регіональної безпеки столиці Росії Володимир Черніков, цинічно додавши, що підліткам варто краще адаптуватися до російських законів.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, в Москві російські силовики затримали понад 400 учасників акції протесту проти корупції. Всі затримання проходили на вулиці Тверській. Також в Санкт-Петербурзі на такій же протестній акції затримали близько 300 осіб.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...