Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
вторник 13 июня, 2017 21:54 EEST
Россия
"Будемо діяти з позиції сили", - міністр оборони Німеччини пригрозила Росії
Міністр оборони Німеччини, Урсула фон дер Ляйен, Росія, заява, зовнішня політика, Володимир Путін

Міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйен не має наміру давати спуску Росії, яка веде вкрай агресивну зовнішню політику.

Про це вона заявила на засіданні комітету Європарламенту із зовнішньої політики, інформує "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Ляйен зазначила, що в ідеалі НАТО хотіло б мати з Росією доброзичливі і "розумні" відносини. Однак, з огляду на агресивність Кремля, сьогодні домогтися цього неможливо.

"Це (взаємодія з Москвою - ред.) Має відбуватися з позиції сили", - висловила впевненість глава німецького оборонного відомства.

Раніше з ідентичною заявою виступив віце-президент Європарламенту Александер Граф Ламбсдорфф. Він порадив Меркель спілкуватися з Путіним тільки "з позиції сили".

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Уряд Німеччини дав офіційний коментар з приводу визнання Росією "паспортів" так званих "Л / ДНР", назвавши його неприпустимим і таким, що порушує всі, про що говорилося в Мінську.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...