Загрузка...
Загрузка...
Режим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустяРоссия может признать себя агрессором: Украина получает шикарный шанс наказать Москву за аннексию Крыма и оккупацию Донб…Риторика Путина о примирении с Киевом – это элемент гибридной войны: задача России – уничтожение Украины как государства…"Пусть Путин оставит это "барахло" себе и помнит: любая новая агрессия России против Украины обернется катастрофой", - Г…
Украинская служба 1492в Google+
вторник 13 июня, 2017 21:35 EEST
Россия
Крах імперії: Росії загрожує поступова і впевнена деградація?
Росія, протести, Володимир Путін, Дмитро Медвєдєв, імперія, деградація, знищення, корупція

Росію охопила хвиля протестів, хоча в них бере участь і невелика кількість мешканців країни.

Багато людей підтримає будь-кого, хто прийде до влади, тому чекати зараз якихось революцій не варто, передає "УСН-1492.news".

Однак Росію чекає поступове і впевнене знищення. Такі припущення зробив голова правління Центру соціологічних та політологічних досліджень "Соціовимір" Сергій Таран.

Він наголосив, що акції протесту в РФ мають дивне ідеологічне забарвлення та є контрольованими. Люди вимагають від прем’єра Дмитра Медвєдєва чіткої боротьби з корупцією. Проте, варто додати, що Медвєдєв, не є самостійним політиком. Він лиш маріонетка, як і більшість чиновників у Росії.

Росіяни мало розуміють хто ж насправді є чинником антикорупційної системи. Тому вони не знають точно за що їм боротися, а головне з ким. Тож у РФ і не панікують з приводу цих протестів.

Головною загрозою для чинної влади країни, на думку Тарана, є олігархічна змова людей, наближених до Путіна. Можливо,вони захочуть його зняти із посади. Адже він їм набрид через санкції і міжнародну ізоляцію.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і ВПЛ України Георгій Тука заявив, що не раніше ніж через три-п'ять років Росія повністю припинить свої злочинні дії та забереться з окупованих їй територій України. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...