Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
вторник 13 июня, 2017 20:33 EEST
Украина
Український телеканал допоміг кремлівському прихвостню Кисельову зняти пропагандиський "сюжет"
Дмитро Кисельов, Росія, пропаганда, сюжет, телеканал, Україна, Євген Червоненко, Євген Мураєв

Один із українських телеканалів втрапив у серйозний скандал.

Телеканал NewsOne , який належить колишньому члену «Партії Регіонів» Євгену Мураєву "підставив дружнє плече" телеканалу "Россия-1" і його ведучому Дмитру Кисельову та допоміг зняти пропагандистський "сюжет" про Україну, передає "УСН-1492.news".

Героєм сюжету є сам Мураєв, а ведучим телеканалу славнозвісний політик - Євген Червоненко. Вони розмовляли про утиски свободи слова в Україні та про заборону російської мови. Кисельов, своєю чергою, піарив NewsOne, називаючи його рейтинговим каналом. Хоча, насправді ці слова з його вуст прозвучали абсолютно безпідставно. Одіозний ведучий, путінський прихвостень Кисельов цитував і деякі фрази Червоненка. До прикладу, озвучив його слова про погрози йому з боку українських радикалів після виступу на телеканалі "Россия-1".

До того ж і сам Мураєв "підлив олії" у сюжет сказавши, що теж зазнав переслідувань та утисків з боку представників української владної верхівки.

Потому у передачі Кисельова були показані кадри нападу на телеканал Інтер, конфлікт представників партії «Свобода» із очільником Першого Національного каналу.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, одіозний кремлівський пропагандист Дмитро Кисельов влаштував істерику через плани кримської влади побудувати три дев'ятиповерхові будинки поруч з його дачею в Коктебелі.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...