Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
вторник 13 июня, 2017 19:25 EEST
Мир
Не Росією єдиною: Єврокомісія хоче ввести санкції проти ряду європейських країн
санкції, єврокомісія, біженці, Чехія, Польща, Угорщина, Євросоюз, домовленості, виконання

Європейська комісія почала процедуру, результатом якої може бути введення санкцій проти Чехії, Польщі та Угорщини.

Причиною такого рішення представників Єврокомісії є не охоче бажання з боку вище названих країн виконувати домовленості щодо прийому та розподілу біженців, передає "УСН-1492.news".

За словами комісара з питань міграції, внутрішніх справ і громадянства Дімітріса Аврамопулоса, такі дії стосовно переселенців не є звичайним вибором кожної із країн, а юридичним зобов’язанням.

До слова, біженці, яких мали прийняти Чехія, Польща та Угорщина, змушені були опинитися в Греції та Італії.

Комісар зазначив, що декілька разів нагадував лідерам цих країн про їх зобов’язанням перед Єврокомісією, однак усі заклики були проігноровані. Відтак вирішено було переходити до радикальних дій, а саме впровадження санкцій щодо цих держав.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, керівництво США заявило, що Росія може повернутися в цивілізований простір лише після відходу з Криму і Донбасу. Жорстка риторика Вашингтона вказує на ймовірне посилення санкцій і подальшу деградацію українських територій, захоплених Москвою.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...