Загрузка...
Загрузка...
Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустяРоссия может признать себя агрессором: Украина получает шикарный шанс наказать Москву за аннексию Крыма и оккупацию Донб…Риторика Путина о примирении с Киевом – это элемент гибридной войны: задача России – уничтожение Украины как государства…"Пусть Путин оставит это "барахло" себе и помнит: любая новая агрессия России против Украины обернется катастрофой", - Г…Знаете, чем Украина отличается от России? Здесь народ реально может взять и больно схватить свою власть за "одно место",…Риторика Путина в отношении Украины сильно изменилась: похоже, санкции США окончательно "задавили" Россию
Украинская служба 1492в Google+
вторник 13 июня, 2017 19:04 EEST
Россия
Путін видав чергову сенсаційну заяву про принципове невтручання у справи інших країн
Володимир Путін, сенсаційна заява, Олівер Стоун, внутрішньополітичне життя, втручання

Президент Володимир Путін в інтерв'ю американському режисерові Оліверу Стоуну зробив чергову скандальну заяву.

Незмінний лідер РФ, котрий розв'язав війну проти України, вліз у президентські вибори у США і Франції та сирійський конфлікт, заявив, що нібито ніколи не втручався у внутрішні справи інших країн, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Російський лідер заявив американцеві, що "одним із принципів" його роботи нібито є невтручання у внутрішньополітичне життя інших країн.

При цьому він не втримався від "шпильки" на адресу "багатьох партнерів" Росії, зазначивши, що вони, на відміну від Кремля, грішать такими втручаннями.

До речі, беззмінний лідер Кремля в інтерв'ю Стоуну зробив ряд інших дуже сенсаційних заяв.

Так, він погрозив США ядерною зброєю, розповів, що робитиме з геєм в душі, повідомив, що у нього, виявляється, вже є внуки, а також зробив сексистське зауваження з приводу менструації.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, після нападу Путіна на Крим і Донбас українці, нарешті, зрозуміли, хто - ворог, а хто – друг. І визначилися, що у такій ситуації немає іншого шляху, окрім як інтеграція в НАТО.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...