Загрузка...
Загрузка...
Як Україні реінтегрувати Донбас та Крим: три варіанти повернення окупованих територій, - Максим МайоровПлан Порошенко по Донбассу: какой документ привез президент в Вашингтон и какой реакции следует ожидать от Дональда Трам…Порошенко на встрече с Трампом должен продемонстрировать жесткую позицию: Украина будет жестко стоять против каких-либо …Только беспримерный наглец, наглец, своею наглостью превзошедший Путина сможет его сковырнуть! Станет ли таким человеком…Порошенко в Вашингтоне: удастся ли Украине и Трампу ударить по изможденной санкциями и практически уничтоженной России, …Цугцванг для Трампа: либо импичмент, либо компромат от России, впрочем, президент США играет в свою игру и гениальным об…"Путину скоро придет конец и Украина победит в этой войне, я полностью уверен!" - Саакашвили жестко "осадил" хозяина Кре…
Украинская служба 1492в Google+
вторник 13 июня, 2017 19:04 EEST
Россия
Путін видав чергову сенсаційну заяву про принципове невтручання у справи інших країн
Володимир Путін, сенсаційна заява, Олівер Стоун, внутрішньополітичне життя, втручання

Президент Володимир Путін в інтерв'ю американському режисерові Оліверу Стоуну зробив чергову скандальну заяву.

Незмінний лідер РФ, котрий розв'язав війну проти України, вліз у президентські вибори у США і Франції та сирійський конфлікт, заявив, що нібито ніколи не втручався у внутрішні справи інших країн, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Російський лідер заявив американцеві, що "одним із принципів" його роботи нібито є невтручання у внутрішньополітичне життя інших країн.

При цьому він не втримався від "шпильки" на адресу "багатьох партнерів" Росії, зазначивши, що вони, на відміну від Кремля, грішать такими втручаннями.

До речі, беззмінний лідер Кремля в інтерв'ю Стоуну зробив ряд інших дуже сенсаційних заяв.

Так, він погрозив США ядерною зброєю, розповів, що робитиме з геєм в душі, повідомив, що у нього, виявляється, вже є внуки, а також зробив сексистське зауваження з приводу менструації.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, після нападу Путіна на Крим і Донбас українці, нарешті, зрозуміли, хто - ворог, а хто – друг. І визначилися, що у такій ситуації немає іншого шляху, окрім як інтеграція в НАТО.

Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...