Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
вторник 13 июня, 2017 17:59 EEST
Украина
Окупаційна Росія нахабно вкрала державне майно України в анексованому Криму
Крим, майно, Росія, привласнення, націоналізація, анексія, референдум, нерухомість

Росія незаконно заволоділа українською державною нерухомістю в анексованому Криму.

Росія під виглядом процесів "націоналізації" протиправно заволоділа понад 4,5 тисячі об'єктів нерухомості на території анексованого Криму, передає "УСН-1492.news".

Після так званого "референдуму" РФ заволоділа як державним, так і приватним українським майном.

Про це стало відомо під час доповіді щодо ситуації з правами людини в Україні Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй, що було опублікувано на офіційному сайті структури.

Стало відомо, що на території окупованого півострова продовжується процес конфіскації Росією української державної та приватної нерухомості. У такий спосіб РФ вдалося уже привласнити 4575 об’єктів.

Також у доповіді зауважується, що власники майна зможуть отримати навіть компенсацію з боку окупантів. Однак мова у цьому випадку йде лише про приватне майно, а щодо державної власності, то Росія продовжує нехтувати пунктами міжнародного права.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і ВПЛ України Георгій Тука дав точний прогноз про завершення збройного конфлікту на Донбасі.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...