Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
вторник 13 июня, 2017 07:25 EEST
Украина
Українці, котрі проживають на Донбасі, зможуть отримати біометричні паспорти лише після ретельної перевірки
безвіз, Донбас, окуповані території, люди, Європа

Мешканцям України, які живуть на окупованій території, будуть видавати паспорти після спеціальної перевірки.

Після спеціальної перевірки жителям України, котрі мешкають на території Донбасу, видаватимуть біометричні паспорти, передає "УСН-1492.news".

Цих громадян проситимуть показати додаткові документи, щоб ідентифікувати їх особу.

За словами прес-секретаря держпідприємства "Документ" Володимира Поліщука, аби отримати біометричний паспорт громадянина, котрий прописаний на окупованих територіях Донбасу і Криму, варто буде надати додаткові документи для ідентифікації особи.

"Певну кількість документів було втрачено під час подій, які відбуваються у зоні АТО, де немає можливості встановити дані про особу за формою №1. Є постанова Кабміну, яка рекомендує проводити додаткову ідентифікацію", - наголосив він.

Володимир Поліщук уточнив, який саме список документів потрібен, аби підтвердити особу.

"Якщо ви прийшли зробити закордонний паспорт, принесли документ, який засвідчує громадянство України, ідентифікаційний код, закордонний паспорт, ми будемо змушені просити надати свідоцтво про народження або військовий квиток, або інші документи. Проводиться додаткова ідентифікація через інші органи влади та видається закордонний біометричний паспорт", - наголосив Поліщук .

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, відома українська письменниця Оксана Забужко викликала масові захоплення соцмереж емоційним записом про те, що набуття чинності безвізового режиму з Європейським Союзом - ознака того, що український народ виходить з багаторічного рабства.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...