Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 12 июня, 2017 23:05 EEST
Армия
Зупиніться ... Не відводите свій погляд і подивіться йому в очі. Це - Артур Латченко, йому було 22 роки, зовсім ще дитина. Він захищав наш мирний сон. Світла пам'ять Герою!
Україна, АТО, ДНР, загинув, боєць, Донбас, терористи, герой, Україна

Дивлячись на його фотографію неможливо повірити в те, що цього усміхненого, красивого, молодого хлопця вже немає в живих.

Як і тисяч його товаришів по службі, які віддали життя в боротьбі за мир в Україні. Латченко (позивний бійця - Шумахер, - ред) служив в 8-й роті 3-го батальйону 72 ОМБр, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Про нього розповіла Юлія Івасик на своїй сторінці в Facebook. Артур Латченко народився 30 листопада 1995 року в Полтавській області в селі Більськ. Після закінчення школи разом з товаришами хотів створювати меблі, але так і не встиг здійснити свої мрії.

У Шумахера було безліч захоплень, юнак був добрим, чесним та не задіяним ні в яких брудних конфліктах. Артур завжди стримував своє чоловіче слово, і повсякчас приходив на допомогу. Зі своєю дівчиною Латченко народився в один день, він її дуже любив, і часто на фронті згадував в розмові зі своїми товаришами. І в останні години свого життя він говорив саме з коханою, пообіцяв себе берегти та вкотре зізнався у своїх почуттях.

"Артур говорив зі своєю нареченою всього за кілька годин до загибелі. Вона його просила берегтися, а він відповів:" Добре! Люблю тебе ", - написала Юлія Івасик.

Товариші по службі Латченко відзначають його хоробрість на фронті, і кажуть, що Артуру вдавалося не раз виходити зі складних ситуацій в Донбасі.

"Він пережив чимало обстрілів, однак все одно лишався живим. Одного разу їх позицію ворожий танк розбив ущент, проте Артур все одно її не покинув, і дав відсіч ворогу. Йому завжди вдавалося вижити, але не в той день..", - зазначає Юлія.

Латченко загинув 3 квітня 2017 року, отримавши поранення в шию. Це сталося під час обстрілу терористів в районі шахти Бутівка. Артура не встигли привезти в лікарню, хлопець помер в машині медиків.

"Залишилася його Україна. Залишилося непрожите майбутнє. Залишилася його остання весна. Залишився його погляд", - зворушливо завершила свою розповідь дівчина.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, бойовики "ДНР" невипадково почали активізацію бойових дій в районі Бахмутськой траси і села Жолобок - після планомірного нарощування кількості обстрілів вони кинули в бій бронетехніку, штурмові групи і снайперів. Танконебезпечні напрямок було миттєво перекрито ВСУ, швидко укріплені два ключових блокпоста - 31-й і 32-й Бахмутськой траси.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...