Загрузка...
Загрузка...
Як Україні реінтегрувати Донбас та Крим: три варіанти повернення окупованих територій, - Максим МайоровПлан Порошенко по Донбассу: какой документ привез президент в Вашингтон и какой реакции следует ожидать от Дональда Трам…Порошенко на встрече с Трампом должен продемонстрировать жесткую позицию: Украина будет жестко стоять против каких-либо …Только беспримерный наглец, наглец, своею наглостью превзошедший Путина сможет его сковырнуть! Станет ли таким человеком…Порошенко в Вашингтоне: удастся ли Украине и Трампу ударить по изможденной санкциями и практически уничтоженной России, …Цугцванг для Трампа: либо импичмент, либо компромат от России, впрочем, президент США играет в свою игру и гениальным об…"Путину скоро придет конец и Украина победит в этой войне, я полностью уверен!" - Саакашвили жестко "осадил" хозяина Кре…
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 12 июня, 2017 23:05 EEST
Армия
Зупиніться ... Не відводите свій погляд і подивіться йому в очі. Це - Артур Латченко, йому було 22 роки, зовсім ще дитина. Він захищав наш мирний сон. Світла пам'ять Герою!
Україна, АТО, ДНР, загинув, боєць, Донбас, терористи, герой, Україна

Дивлячись на його фотографію неможливо повірити в те, що цього усміхненого, красивого, молодого хлопця вже немає в живих.

Як і тисяч його товаришів по службі, які віддали життя в боротьбі за мир в Україні. Латченко (позивний бійця - Шумахер, - ред) служив в 8-й роті 3-го батальйону 72 ОМБр, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Про нього розповіла Юлія Івасик на своїй сторінці в Facebook. Артур Латченко народився 30 листопада 1995 року в Полтавській області в селі Більськ. Після закінчення школи разом з товаришами хотів створювати меблі, але так і не встиг здійснити свої мрії.

У Шумахера було безліч захоплень, юнак був добрим, чесним та не задіяним ні в яких брудних конфліктах. Артур завжди стримував своє чоловіче слово, і повсякчас приходив на допомогу. Зі своєю дівчиною Латченко народився в один день, він її дуже любив, і часто на фронті згадував в розмові зі своїми товаришами. І в останні години свого життя він говорив саме з коханою, пообіцяв себе берегти та вкотре зізнався у своїх почуттях.

"Артур говорив зі своєю нареченою всього за кілька годин до загибелі. Вона його просила берегтися, а він відповів:" Добре! Люблю тебе ", - написала Юлія Івасик.

Товариші по службі Латченко відзначають його хоробрість на фронті, і кажуть, що Артуру вдавалося не раз виходити зі складних ситуацій в Донбасі.

"Він пережив чимало обстрілів, однак все одно лишався живим. Одного разу їх позицію ворожий танк розбив ущент, проте Артур все одно її не покинув, і дав відсіч ворогу. Йому завжди вдавалося вижити, але не в той день..", - зазначає Юлія.

Латченко загинув 3 квітня 2017 року, отримавши поранення в шию. Це сталося під час обстрілу терористів в районі шахти Бутівка. Артура не встигли привезти в лікарню, хлопець помер в машині медиків.

"Залишилася його Україна. Залишилося непрожите майбутнє. Залишилася його остання весна. Залишився його погляд", - зворушливо завершила свою розповідь дівчина.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, бойовики "ДНР" невипадково почали активізацію бойових дій в районі Бахмутськой траси і села Жолобок - після планомірного нарощування кількості обстрілів вони кинули в бій бронетехніку, штурмові групи і снайперів. Танконебезпечні напрямок було миттєво перекрито ВСУ, швидко укріплені два ключових блокпоста - 31-й і 32-й Бахмутськой траси.

Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...