Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 12 июня, 2017 21:10 EEST
Мир
Бразильська мітка: як у країні Південної Америки таврують злочинців (кадри)
татуировка, издевательства, подросток, наказание, происшествие

29-річного татуювальника із Бразилії Ронільдо Морейра де Араужо заарештували, тому що він "вибив" тату на лобі неповнолітнього хлопця, який нібито вкрав велосипед.

Татуювальник в Бразилії був заарештований за тортури після підписання "Я злодій" на чолі 17-річного, який нібито вкрав велосипед, , передає "УСН-1492news".

Майкона Уеслі Карвальо дос-Рейс та його сусід, Ronildo Морейра де Араужо впіймали підлітка та знущаючись над ним зробили татуйований напис на його лобі.

Слова, написані португальською мовою: "Eu Sou ladrão х vacilão". У перекладі - це : "Я злодій і невдаха".

У шокуючому відео, юнак, який сидів на стільці, не розумів, що з ним роблять, коли він побачив, себе у дзеркалі – він був шокований. На його лобі він виявив тавро.

Поліція заарештувала двох сусідів, котрі знущалися над хлопцем.

Як повідомляла "УСН-1492news" раніше, Терорист незаконного формування "ДНР" примудрився закопати в своєму дворі цілий арсенал зброї. Однак цього йому не вдалося приховати від правоохоронців Донецької області, які виявили схованку.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...