Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 12 июня, 2017 19:00 EEST
Украина
Росіянка шокувала адептів "русского мира" реакцією на заборону "колорадки" в Україні: "Її носять дурні. Мій батько, який не повернувся з фронту, поняття не мав, що це таке"
георгіївські стрічки, Росія, Перемога, Людмила Алексеєва

Носити "колорадки" і захоплюватися ними можуть тільки дурні.

"Людям, для яких "георгієвські стрічки" і донині лишаються символом Перемоги, у той час як в окупованому Донбасі обвішані нею терористи по-звірячому вбивають простих громадян, не варто взагалі чіпляти. Якщо прихильники цієї стрічки не несуть пряму загрозу оточуючим, нехай так і продовжують залишатися дурнями", повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Так категорично висловилася правозахисниця з Росії Людмила Олексієва.

Говорячи про офіційну заборону "георгіївської стрічки" в Україні, вона зазначила, якщо прихильники "колорадки" безпосередньо заважають своїм ставленням до стрічки жити оточуючим, то влада має повне право її заборонити і перешкодити людині це робити.

Олексієва зазначає, що сама не носить "георгіївську стрічку".

"Я ніколи не ношу її, тому що незрозуміло, звідки вона взялася. Вона була у Першу світову війну. Мій батько, який не повернувся з фронту, поняття не мав, що це таке ..георгіївська стрічка", - наголошує жінка.

Вона підкреслила, що цю стрічку носять дурні, "але хто заважає людині бути дурнем, якщо він не заважає цим людям".

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Одеса, Маріуполь і Харків знаходяться в зоні ризику, оскільки Москва може влаштувати там ряд провокацій з метою розхитати порядок.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...