Загрузка...
Загрузка...
Путин бессилен: Украина очень сильна, Киев может дать жесткий отпор России в случае, если Москва задумает новую военную …Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 12 июня, 2017 18:21 EEST
Украина
НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо Кличка
Віталій Кличко, НАБУ, кримінальне провадження, властність, декларація

Мер Києва потрапив у поле зору оперативників Антикорупційного бюро, оскільки, можливо, він приховав дещо у декларації про доходи.

НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо мера столиці Віталія Кличка, інформує "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Оперативники вважають, що він скоїв правопорушення під час внесення в електронну декларацію даних про власність, які не відповідають дійсності.

Бюро розслідує причини, що спонукали голову міста не вказувати інформацію про свою нерухомість у Гамбурзі та Лос-Анджелесі, де живуть його дружина Наталія та діти.

Галас навколо нерухомості розпочався після гучного журналістського розслідування, а уже потім НАБУ розпочало цю справу.

Зробити це Бюро зобов'язав суд. Відповідно до чинного законодавства України чиновники зобов'язані вказувати в деклараціях не лише власне майно, а і власність родини.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Володимир Кличко, відомий український боксер, брат мера Києва, грунтовно зіпсував свою репутацію, поріднившись з "кремлівськими посіпаками". 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...