Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
пятница 9 июня, 2017 20:53 EEST
Украина
Трамп поринає у політичну яму, але імпічмент йому ні у якому разі не загрожує, - Богдан Яременко
Украина, Яременко, мнение, США, Трамп, Коми, ФБР, импичмент Трампу

Виступав сьогодні в Київській ТПП і серед інших, відповідав на питання чи піддадуть Трампа процедурі імпічменту? Відповів, що це, можливо, вирішується в той самий момент, коли я відповідаю на питання. оскільки сьогодні колишній директор ФБР Комі дає свідчення в Конгресі США.

Ну, і ось захоплюючі майже три години свідчень Комі скінчились.

Думаю, що сьогодні Трампу імпічмент не загрожує.

Комі донищив усе, що можливо ще залишалось від репутації Трампа. Фактично визнав, що вважав і вважає Трампа брехуном, тому робив письмові записки про свої приватні розмови з президентом США (на той випадок, який і справді настав, коли президент США брехатиме про зміст цих розмов).

Але з точки зору права, швидше за все, Трамп сьогодні видихнув з полегшенням. Незаконних наказів Трамп не віддавав, хоча, на думку Комі, його звільнення так чи інакше пов"язане з бажанням Трампа вплинути на хід розслідування "справи про російське втручання у вибори".

Але думка Комі залишиться думкою. А заява Комі, що Трамп не віддавав незаконних наказів стане юридичним фактом.

Політична ситуація навколо Трампа залишається складною і погіршується. Правова ситуація навколо Трампа залишається стабільною. Наразі президенту США в правовому плані ніщо не загрожує.

А ось правова ситуація самого Комі значно гірша. Він визнав, що став джерелом витоку цих записок в ЗМІ. Тепер незалежний прокурор вирішуватиме, чи було це порушенням закону, зокрема, чи були ці записки Комі власністю федерального уряду, незаконно переданими стороннім особа.

Богдан Яременко, дипломат, Facebook.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...