Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
вторник 6 июня, 2017 11:35 EEST
Украина
У Слов'янську, Краматорську, Покровському, Селідово, Курахові та Маріуполі я побачив інший Донбас і повірив в нього! Я просто повірив в цих людей! – Кулик
Украина, политика, общество, мнение, Виталий Кулик, политолог, Донецк

Коли я їхав в Донецький регіон, то очікував побачити печальку, зраду зрадуньку. Іншими словом - нерадісну картину суспільного життя, реванш, повзучий "русский мір". Проте, люди Донбасу мене приємно вразили.

В кожному місті, яке ми відвідали від Слов'янська до Маріуполя ми зустрічали людей не зламаних і не розчарованих, які щоденно працею творять іншу суспільну реальність. Де є самоорганізація і довіра, здатність домовлятися, готовність працювати, не очікуючи на допомогу Києва та донорів.

Тут немає віри в політикум, мінімум держави, вата та вишевата винесена за "душки", #порохоперемог та #зради.

Ці люди самі розширюють свій простір: кав'ярні, коворкінги, проекти для громад, фести, взаємодопомога, громадські толоки. Тут діють справжні, нефейсбучні волонтери. І це всього за кілька кілометрів від лінії розмежування з Мордором. За лічені кілометри від фронту. Коли стоїш на нульовому блокпості і чуєш постріли, як ніколи починаєш відчувати дихання війни.

Але в Слов'янську, Краматорську, Покровському, Селідово, Курахові, розгромленій Новомихайлівці, Волновасі, Маріуполі я побачив інший Донбас. Побачив і повірив в нього. Повірив в цих людей.

Віталій Кулик, політолог, Facebook.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...