Загрузка...
Загрузка...
Як Україні реінтегрувати Донбас та Крим: три варіанти повернення окупованих територій, - Максим МайоровПлан Порошенко по Донбассу: какой документ привез президент в Вашингтон и какой реакции следует ожидать от Дональда Трам…Порошенко на встрече с Трампом должен продемонстрировать жесткую позицию: Украина будет жестко стоять против каких-либо …Только беспримерный наглец, наглец, своею наглостью превзошедший Путина сможет его сковырнуть! Станет ли таким человеком…Порошенко в Вашингтоне: удастся ли Украине и Трампу ударить по изможденной санкциями и практически уничтоженной России, …Цугцванг для Трампа: либо импичмент, либо компромат от России, впрочем, президент США играет в свою игру и гениальным об…"Путину скоро придет конец и Украина победит в этой войне, я полностью уверен!" - Саакашвили жестко "осадил" хозяина Кре…
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 5 июня, 2017 23:30 EEST
Наука и Техника
Компанія Apple презентувала нову iOS
Apple, iOS, система, додаток, гаджет

Під час конференції WWDC 2017 корпорація Apple презентувала нові версії своїх операційних систем, в тому числі iOS 11.

В iOS з'явилася можливість надсилати гроші своїм рідним, друзям та знайомим з допомогою iMessage і Apple Pay, інформує "УСН-1492.news".

Використання простору на гаджеті оптимізували. Відтак, повідомлення із месенджера зберігаються в iCloud, а світлини і ролики матимуть меншу "вагу" без втрати якості.

"Центр управління" системи отримав повне оновлення. Тепер всі пункти будуть доступними на одному екрані. Також існує підтримка 3D Touch для виклику розширеного меню певного пункту налаштувань. Невеликим змінам піддався екран блокування і рядок повідомлень.

Оновилися і додатки App Store. Відтепер вони схожі на додаток "Музика". З'явилися окремі вкладки з іграми, програмами, змінилася сторінка опису додатків. Окремо винесені різні вибірки, а також статті з порадами від кураторів.

В системі з'явився новий режим - "Не турбувати за кермом". Він активується автоматично, коли система розпізнає, що користувач перебуває за кермом. В такому випадку смартфон показує лише чорний екран, щоб не відволікати від дороги.

Система стане доступна для встановки восени 2017 року.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, компанія Samsung вирішила додати в смартфон багато нововведень, які робилися поспіхом, що могло стати причиною виробничого браку.

Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...