Загрузка...
Загрузка...
Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустяРоссия может признать себя агрессором: Украина получает шикарный шанс наказать Москву за аннексию Крыма и оккупацию Донб…Риторика Путина о примирении с Киевом – это элемент гибридной войны: задача России – уничтожение Украины как государства…"Пусть Путин оставит это "барахло" себе и помнит: любая новая агрессия России против Украины обернется катастрофой", - Г…Знаете, чем Украина отличается от России? Здесь народ реально может взять и больно схватить свою власть за "одно место",…Риторика Путина в отношении Украины сильно изменилась: похоже, санкции США окончательно "задавили" Россию
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 5 июня, 2017 23:30 EEST
Наука и Техника
Компанія Apple презентувала нову iOS
Apple, iOS, система, додаток, гаджет

Під час конференції WWDC 2017 корпорація Apple презентувала нові версії своїх операційних систем, в тому числі iOS 11.

В iOS з'явилася можливість надсилати гроші своїм рідним, друзям та знайомим з допомогою iMessage і Apple Pay, інформує "УСН-1492.news".

Використання простору на гаджеті оптимізували. Відтак, повідомлення із месенджера зберігаються в iCloud, а світлини і ролики матимуть меншу "вагу" без втрати якості.

"Центр управління" системи отримав повне оновлення. Тепер всі пункти будуть доступними на одному екрані. Також існує підтримка 3D Touch для виклику розширеного меню певного пункту налаштувань. Невеликим змінам піддався екран блокування і рядок повідомлень.

Оновилися і додатки App Store. Відтепер вони схожі на додаток "Музика". З'явилися окремі вкладки з іграми, програмами, змінилася сторінка опису додатків. Окремо винесені різні вибірки, а також статті з порадами від кураторів.

В системі з'явився новий режим - "Не турбувати за кермом". Він активується автоматично, коли система розпізнає, що користувач перебуває за кермом. В такому випадку смартфон показує лише чорний екран, щоб не відволікати від дороги.

Система стане доступна для встановки восени 2017 року.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, компанія Samsung вирішила додати в смартфон багато нововведень, які робилися поспіхом, що могло стати причиною виробничого браку.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...