Загрузка...
Загрузка...
Як Україні реінтегрувати Донбас та Крим: три варіанти повернення окупованих територій, - Максим МайоровПлан Порошенко по Донбассу: какой документ привез президент в Вашингтон и какой реакции следует ожидать от Дональда Трам…Порошенко на встрече с Трампом должен продемонстрировать жесткую позицию: Украина будет жестко стоять против каких-либо …Только беспримерный наглец, наглец, своею наглостью превзошедший Путина сможет его сковырнуть! Станет ли таким человеком…Порошенко в Вашингтоне: удастся ли Украине и Трампу ударить по изможденной санкциями и практически уничтоженной России, …Цугцванг для Трампа: либо импичмент, либо компромат от России, впрочем, президент США играет в свою игру и гениальным об…"Путину скоро придет конец и Украина победит в этой войне, я полностью уверен!" - Саакашвили жестко "осадил" хозяина Кре…
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 5 июня, 2017 22:41 EEST
Украина
Головне з Росією: у Севастополі лікарі масово звільняються через жебрацькі заробітні плати
Крим, лікарі, звільнення, заробітна плата, Севастополь, Росія, медичні заклади

У анексованому Росією місті Севастополі відчувається гостру нестачу медичного персоналу.

Причиною тому - мізерні зарплати, які продовжують необоротно скорочуватися. Про це повідомляє "Діалог.UA", інформує "УСН-1492.news".

Окупаційна влада міста провела моніторинг ситуації і прийшла до невтішних висновків.

Виявилося, що більшість співробітників державних медустанов отримують в місяць не більше 16 тисяч рублів.

І це незважаючи на те, що в цілому по РФ, за офіційними даними, середня зарплата медпрацівника повинна становити 40 тисяч рублів.

З огляду на дорожнечу життя в Севастополі, багато медиків вважають ліпше звільнитися і переїхати на нове місце проживання, або ж шукати більш прибуткову роботу.

Як підсумок, на сьогоднішній день Севастополю не вистачає близько 400 лікарів та 700 працівників середнього персоналу.

Як повідомляла "УСН-1492.news"  раніше, разом зі створенням і розгортанням Росією біля кордонів України відразу двох нових армій зі сходу, Кремль посилено створює і третю армію - в Криму, однак атака на Україну з кримського напрямку буде миттєво ліквідована українською армією.

Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...