Загрузка...
Загрузка...
"Молодежь РФ дала понять Путину, что он "отсталый политик"", - политолог Становая указала на то, как опозорился российск…"Аргументов у Путина уже не осталось. Осень будет тяжелой", - Арьев предупреждает, что Россия готовит кровопролитиеУкраина была, есть и будет Украиной! Нет никакого "сепаратизма" и "рус*кого мира", есть только "оккупация" и "коллаборац…"ЛДНР" – это зона абсолютного вранья, грабежа и лицемерия! Возвращая Донецкую и Луганскую область в Украину, нужно тщате…Украина вернет себе контроль над Донбассом, Крымом, а заодно, возможно, и над такими территориями, как Кубань или Белгор…Победа Трампа – это настоящая катастрофа для Путина и Кремля! США ни в коем случае не оставят Россию, Вашингтон будет яр…Путин возгордился Иваном Грозным и Сталиным: в Кремле начали "историческую" кампанию перед президентскими выборами, - Сл…
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 5 июня, 2017 20:59 EEST
Армия
Красногорівка знову у вогні: терористи обстріляли з артилерії житловий квартал (кадри)
Красногорівка, обстріл, мирні жителі, жертви, бойовики

Російсько-сепаратистські сили продовжують планомірно знищувати підконтрольний Києву населений пункт – Красногорівка.

У ході останнього обстрілу дивом вдалося уникнути жертв серед мирного населення. Про це повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

За даними представників прес-центру штабу АТО, терористи здійснили останній мінометний обстріл міста в ніч на 5 червня.

Вони цілилися по позиціях українських військових, проте кілька мін залетіли у двори городян. В ході інциденту, на щастя, мирні жителі не постраждали.

Однак отримали пошкодження два житлові будинки. В одному вибуховою хвилею повибивало вікна та пошкодило каскад, в іншому - зрешетило осколками ворота.

У Штабі АТО підкреслили, що такі дії бойовиків свідчать про їхнє повне небажання принести мир на Донбас.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, у резервуарі для жителів Авдіївки майже не залишилося питної води. Запасів питної води для жителів Авдіївки вистачить лише на сьогоднішній вечір та завтрашній ранок.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...