Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 5 июня, 2017 19:27 EEST
Россия
"Війна у Чечні? Це геноцид кавказького народу! Ніхто і ніколи не пробачить цього Путіну й Росії!" - Ківа спрогнозував швидке падіння режиму Кремля і влади Кадирова
Рамзан Кадиров, Володимир Путін, Ілля Ківа, Росія, геноцид, кавказький народ, війна

Радник Міністра внутрішніх справ України Ілля Ківа заявив про те, що сьогодні влада Рамзана Кадирова у Чечні займається виключно спробою "натягнути у мертвого посмішку", тоді як чеченський народ напевно не буде довго миритися з ситуацією, що склалася, та ніколи не пробачить знищення своїх земляків путінською Росією.

Ківа вважає, що чеченський народ ніколи не пробачить Кремлю дві чеченські кампанії, в ході яких Росія створила справжній геноцид кавказького народу повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Сьогодні тоталітарний режим Кадирова утримує ситуацію силою, однак навряд чи це буде довго тривати.

Він підкреслив, що Росію чекає справжній соціальний вибух, який відбудеться не тільки в Чечні, але і по всій країні. І сам Володимир Путін чудово розуміє, що в разі реалізації такого сценарію народ ретельно нагадає йому про злочини кремлівської влади.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, уродженець Грозного і боєць добровольчого батальйону імені Джохара Дудаєва Адам Осмаєв, який захищав незалежність і територіальну цілісність України на Донбасі, натякнув, що Путін та Кадиров "зав'язані кров'ю", і тому, в разі чого, будуть прикривати один одного до кінця.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...