Загрузка...
Загрузка...
Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустяРоссия может признать себя агрессором: Украина получает шикарный шанс наказать Москву за аннексию Крыма и оккупацию Донб…Риторика Путина о примирении с Киевом – это элемент гибридной войны: задача России – уничтожение Украины как государства…"Пусть Путин оставит это "барахло" себе и помнит: любая новая агрессия России против Украины обернется катастрофой", - Г…Знаете, чем Украина отличается от России? Здесь народ реально может взять и больно схватить свою власть за "одно место",…Риторика Путина в отношении Украины сильно изменилась: похоже, санкции США окончательно "задавили" Россию
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 5 июня, 2017 17:50 EEST
Россия
"Ганьба! Мені соромно за Росію", - відомий критик написала гнівний пост-реакцію на вирок колишній очільниці української бібліотеки Наталії Шариновій
Наталія Шарина, бібліотека, Росія, Галина Юзефович

Відомий російський літературний критик Галина Юзефович назвала винесений вирок екс-директору Бібліотеки української літератури у Москві Наталії Шариній ганьбою, яку не описати словами.

Як вважає Юзефович, справа навіть не в тому, що це була українська бібліотека, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

На її думку, така історія може трапитися з кожною бібліотекою у Росії, і якщо знайдуться хоч бодай якісь підстави, то посадять будь-якого співробітника книгозбірні, в якому побачать хоч якийсь натяк на "екстремізм".

"Тут мова не про Україну, це про Росію. Така ж історія з Олегом Сенцовим, який, судячи з усього, буде сидіти довго. Це про нас з вами, і мені від цього дуже соромно і погано", - написала в короткому пості в Facebook Юзефович.

Відзначимо, сьогодні, 5 червня, Наталі Шариній дали чотири роки умовно. Екс-директор заявила, що вона здивована вироком і буде його оскаржувати.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, російський бюджет втратить основне джерело доходу. Є ще газ, але після проблем з транзитом РФ вже втратила в Європі авангардні позиції і охоплює всього 20% ринку.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...