Загрузка...
Загрузка...
Россия как главный мировой аферист и мошенник: 16 мифов пропаганды, которые позволили Кремлю нагло и беспринципно аннекс…"Да в нормальной стране таких вопросов даже не возникает! Россия во главе с Путиным стала настоящей осью зла!" – Слава Р…"Россия будет пытаться "впихнуть" квазиреспублики "ДНР" и "ЛНР" назад в Украину", - военный эксперт Снегирев рассказал, …Даже спустя 3 года вторжения Кремль пугает всех "Правым сектором" и "бандеровцами", однако факт остается фактом: нет ник…Отключение всей России от SWIFTа продолжает висеть над шеей Путина как Дамоклов меч: такой удар Запада сметет кремлевски…Никто не должен даже пытаться оспорить мировой порядок: Донбасс – это Украина, Крым – это Украина! – КазаринРежим Кремля на грани катастрофы: Путин не владеет ситуацией и не принимает никаких решений, Россию ждет повторение 1991…
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 5 июня, 2017 12:58 EEST
Украина
Росія ніколи не залишить Україну у спокої, наша головна мета – членство в НАТО, ми будемо боротися до останнього, - Геращенко
Украина, политика, общество, НАТО, Ирина Герашенко, Рада, Россия, мнение

Якось так склалося, що бувала в усіх колишніх республіках Югославії , окрім Чорногорії. Монтенегро- прекрасна країна і її обов'язково треба відвідати . Ми так радіємо сьогодні за Чорногорію, яка офіційно відтепер - член НАТО! Заявку на членство країна подала в 2015.

Також я не втрачу шанс нагадати , чому Україна не в НАТО. Треба віддати належне екс- президенту Леоніду Кучмі , який офіційно заклав в нашу зовнішньополітичну стратегію мету євроатлантичної інтеграції, екс- прем'єру Yevgenij Marchuk, який розпочав цю роботу. Але політика багатовекторності, розрахована на заспокоєння РФ , жорсткий пресинг РФ і, впевнена, інспірована Москвою в 2000 жорстка внутрішньополітична українська криза через " касетний скандал" , надовго поставили крапку в наших євроатлантичних прагненнях, зробили Україну ізгоєм наззовні.

Але в 2005-2008 ми отримали новий реальний шанс. Так боровся за інтеграцію в Альянс тільки президент Ющенко і його команда, в 2007 ми йшли на парламентські вибори під гаслом " НАТО- ТАК", хоч це не була вельми популярна тема, й наші конкуренти по демтабору йшли під більш милими для вух виборця популістськими речами про захмарні пенсії-зарплати- всьобезплатне. Ми ж відстоювали право укоаїнців на безпеку, бо вже тоді чітко розуміли, що без безпеки неможливо гарантувати рост економіки- зарплати- пенсії і тд. В залі НУ буда єдиною пронатівською фракцією. Президенту Ющенку вартувало надзвичайних зусиль примусити тодішніх прем'єра і спікера підписати листи до Альянсу з вимогою надати Україні ПДЧ. Але ви погугліть новини 2008. Лист тихенько підписали - і замовкли. Жодного публічного заклику до НАТО надати ПДЧ Україні тоді не прозвучало від спікера і прем'єра, це ж була непопулярна тема. Боролися публічно за це тільки Ющенко і НУ. Більше того, деякі політики непублічно посилали сигнали в Брюсель, Париж, Берлін не дратувати Москву. Й йшли на президентські вибори 2009 під гаслом любові і тєсной дружби з РФ і якогось славянського союзу чи ньюСНД з РФ і Казахстаном...

Я вважаю катастрофічною помилкою Німеччини і Франціі ненадання Украіні і Грузії ПДЧ в 2008, і мільйон разів на різних дипломатичних зустрічах говорила публічно цю свою неприємну для наших партнерів і друзів позицію.

Я дуже і щиро рада тому, що деякі політики і партійні лідери зробили висновки і змінили позицію , й сьогодні є жорстокими й переконаними євроатлантистами . Щирими, не напускними. Але в 2008 Москва отримала перемогу над нашими євроатлантичними прагненнями тільки тому, що не було справжньої єдності еліт в цьому питанні і це стало аргументом для Берліна і Парижа, які вагалися.....

Маємо спокутувати цю вину, цей гріх перед украінцями і зробити все, аби Україна стала членом НАТО. Докласти надзусиль. Не боятися роздрочити Москву, бо та нас все одно ніколи не залишить в спокої , чи ми йтимемо до НАТО, чи клястимося в любові балалайок ):

Україна і Грузія мають стати 30 і 31 членом НАТО. Такою я бачу свою мету як політика і саме тому я вже 10 років займаюся політикою- завжди тільки в пронатівській і проєвропейській команді.

Ірина Геращенко, віце-спікер Верховної Ради, представник офіційного Києва у Трьохсторонній контактній групі щодо урегулювання ситуації на Донбасі, Facebook.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...