Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
пятница 2 июня, 2017 23:57 EEST
Украина
Опік ока й часткова втрата зору: як Королевську в Одесі облили зеленкою (кадри)
Наталія Королевська, зеленка, облили, Одеса, Опозиційний блок

Оприлюднено відео, як Наталію Королевську на Одещині обливали зеленкою.

На Youtube-каналі нардепа Наталії Королевської з‘явилося відео як її, народного депутата України від фракції "Опозиційний блок", обливають зеленкою, передає "УСН-1492.news".

За словами депутата Одеської облради Ірини Ковалишен, в результаті інциденту очі Королевської дуже постраждали. Зокрема у неї виявився опік ока та часткова втрата зору.

Представники декількох організацій патріотичного спрямування пікетували конференц-зал готелю "Гагарін" неподалік Аркадії, де відбувався форум "Жінки за мир". Їх звинувачують в підтримці проросійських рухів. Під приводом мінування будівлі, учасників форуму евакуювали поліцейські. На вулиці, куди вийшли люди, і було, власне і, скоєно напад на нардепку Наталію Королевську.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, війська Путіна не збиралися заходити в Маріуполь і захоплювати його, вони просто збиралися вийти на трасу Маріуполь-Одеса і котитися танками до Одеси. За 3 дні вони б дісталися, адже опору не було б ніякого.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...