Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
пятница 2 июня, 2017 22:59 EEST
Украина
Як кілер вийшов на Окуєву: нові подробиці вчорашньої резонансної стрілянини у Києві
Аміна Окуєва, стрілянина, Неля Шелякіна, Олексій Стукало, кілер

Екс-співробітник Савіка Шустера розповів, як кілер вийшов на Окуєву.

Олексій Стукало, екс-гостьовий редактор програми Шустера, підтвердив, що кадирівський вбивця вийшов на Осмаєва та Окуєву через "Студію Савіка Шустера", передає "УСН-1492.news".

За його словами, дійсно 22 травня помічник Савіка Шустера Неля Шелякіна попросила надати контакт Аміни Окуєвої. Того ж дня Аміна звернулась нього із запитанням, чи брав випадково якийсь Алекс Вернер її контакти на студії Шустера.

"І я дійсно відповів ствердно. Тому що це була правда", - зауважив Стукало.

Також Окуєва запитала його у Facebook, чи має він відомості про людину, яка іменує себе Вернером.

Стукало не відповів їй, бо у той час був зайнятий, а потому просто забувся про повідомлення від Окуєвої. Тож ніяких рекомендацій щодо Вернера він нікому не надавав і не міг надати, тому що не знав його і з цією людиною ніколи не спілкувався.

"Контакти Аміни Окуєвої мене попросила саме Неля Шелякіна", - зізнався екс-гостьовий редактор програми Шустера.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, чеченка Аміна Окуева, яка одна з перших стала на захист України в рядах бійців АТО проти російського агресора, заявила про те, що на її чоловіка Адама Осмаєва велася підготовка ще одного замаху.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...