Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
пятница 2 июня, 2017 20:33 EEST
Украина
Росія, прощавай: українці мають намір законодавчо закріпити вступ до НАТО
НАТО, Україна, Росія, Андрій Парубій, вступ, Верховна Рада

У 20-ту річницю підписання Хартії про особливе партнерство з НАТО українські депутати мають намір законодавчо закріпити бажання стати членом Альянсу.

Про це повідомив голова українського парламенту Андрій Парубій, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Він зазначив, що до Верховної Ради на розгляд вже внесений законопроект №6470, який визначає членство в НАТО пріоритетом державної політики України.

Документ передбачає внесення змін до двох законів: "Про основи внутрішньої і зовнішньої політики" і "Про основи національної безпеки України".

Парубій підкреслив, що законопроект стане потужним сигналом світовій громадськості про бажання України надалі інтегруватися в західний світ.

"НАТО - це гарант безпеки в усьому вільному світі! НАТО - це єдина сила в світі здатна зупинити агресивну путінську Росію", - констатував політик, висловивши впевненість, що врешті-решт Україна стане повноцінним членом Північноатлантичного альянсу.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Президент Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі висловив думку, що спілкуватися із Росією потрібно лише за допомогою силових методів, а іншого очільник РФ не зрозуміє.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...