Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
пятница 2 июня, 2017 20:33 EEST
Украина
Росія, прощавай: українці мають намір законодавчо закріпити вступ до НАТО
НАТО, Україна, Росія, Андрій Парубій, вступ, Верховна Рада

У 20-ту річницю підписання Хартії про особливе партнерство з НАТО українські депутати мають намір законодавчо закріпити бажання стати членом Альянсу.

Про це повідомив голова українського парламенту Андрій Парубій, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Він зазначив, що до Верховної Ради на розгляд вже внесений законопроект №6470, який визначає членство в НАТО пріоритетом державної політики України.

Документ передбачає внесення змін до двох законів: "Про основи внутрішньої і зовнішньої політики" і "Про основи національної безпеки України".

Парубій підкреслив, що законопроект стане потужним сигналом світовій громадськості про бажання України надалі інтегруватися в західний світ.

"НАТО - це гарант безпеки в усьому вільному світі! НАТО - це єдина сила в світі здатна зупинити агресивну путінську Росію", - констатував політик, висловивши впевненість, що врешті-решт Україна стане повноцінним членом Північноатлантичного альянсу.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Президент Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі висловив думку, що спілкуватися із Росією потрібно лише за допомогою силових методів, а іншого очільник РФ не зрозуміє.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...