Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
пятница 2 июня, 2017 22:19 EEST
Россия
"Гарант" Мінських домовленостей Путін цинічно "наїхав" на Порошенка
Мінські угоди, Петро Порошенко, недотримання, звинувачення, Володимир Путін, АТО, Донбас

Президент Росії Володимир Путін, звинувативши українську владу в саботажі. зауважив, що РФ не має змоги виконувати Мінські угоди в односторонньому порядку.

Виступаючи на Петербурзькому міжнародному економічному форумі Путін наголосив, що всі звинувачують Росію у невиконанні Мінських угод, проте, за його словами РФ не може виконувати їх у однобокому порядку, адже керівництво України не виконує своїх зобов’язань, навпаки роблячи все можливе, щоб ситуація не поліпшувалася, передає "УСН-1492.news".

Він також додав, що Європа не помічає того, що "насправді" відбувається на території Донбасу: важке озброєння не виводиться, заблоковано пересування людей і товарів.

Путін зауважив, що Петро Порошенко "влаштував на Донбасі бійку і стрілянину в повітря, але так нічого і не зробив. А в результаті й сам приєднався до блокади".

Путін, за його словами, неодноразово виступав за зняття Києвом блокади Донбасу.

До слова, Росія заявляє, що не є прихильником Мінських домовленостей, проте називає себе їх гарантом.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, російський гарант Володимир Путін має намір жорстко придушувати народні протести. При цьому він має намір використовувати військові методи.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...