Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
пятница 2 июня, 2017 22:19 EEST
Россия
"Гарант" Мінських домовленостей Путін цинічно "наїхав" на Порошенка
Мінські угоди, Петро Порошенко, недотримання, звинувачення, Володимир Путін, АТО, Донбас

Президент Росії Володимир Путін, звинувативши українську владу в саботажі. зауважив, що РФ не має змоги виконувати Мінські угоди в односторонньому порядку.

Виступаючи на Петербурзькому міжнародному економічному форумі Путін наголосив, що всі звинувачують Росію у невиконанні Мінських угод, проте, за його словами РФ не може виконувати їх у однобокому порядку, адже керівництво України не виконує своїх зобов’язань, навпаки роблячи все можливе, щоб ситуація не поліпшувалася, передає "УСН-1492.news".

Він також додав, що Європа не помічає того, що "насправді" відбувається на території Донбасу: важке озброєння не виводиться, заблоковано пересування людей і товарів.

Путін зауважив, що Петро Порошенко "влаштував на Донбасі бійку і стрілянину в повітря, але так нічого і не зробив. А в результаті й сам приєднався до блокади".

Путін, за його словами, неодноразово виступав за зняття Києвом блокади Донбасу.

До слова, Росія заявляє, що не є прихильником Мінських домовленостей, проте називає себе їх гарантом.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, російський гарант Володимир Путін має намір жорстко придушувати народні протести. При цьому він має намір використовувати військові методи.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...