Загрузка...
Загрузка...
"Россия будет пытаться "впихнуть" квазиреспублики "ДНР" и "ЛНР" назад в Украину", - военный эксперт Снегирев рассказал, …Даже спустя 3 года вторжения Кремль пугает всех "Правым сектором" и "бандеровцами", однако факт остается фактом: нет ник…Отключение всей России от SWIFTа продолжает висеть над шеей Путина как Дамоклов меч: такой удар Запада сметет кремлевски…Никто не должен даже пытаться оспорить мировой порядок: Донбасс – это Украина, Крым – это Украина! – КазаринРежим Кремля на грани катастрофы: Путин не владеет ситуацией и не принимает никаких решений, Россию ждет повторение 1991…Цель Путина – окончательное уничтожение Украины, он хочет на базе Донбасса создать "палестинскую автономию" под название…Путин наступил на сталинские грабли: Украина неминуемо станет членом НАТО, а Кремль никак не сможет этому помешать, - Гу…
Украинская служба 1492в Google+
пятница 2 июня, 2017 19:20 EEST
Украина
СБУ обшукали херсонських поліцейських за підозрою у розголошенні державної таємниці
державна таємниця, СБУ, національна поліція, Херсонська область

Через підозру в розголошенні державної таємниці співробітники Служби безпеки України провели обшук у відділенні Нацполіції Херсонщини.

Відділення Нацполіції Херсонщини обшукали у зв’язку із підозрою у розголошенні державної таємниці, передає "УСН-1492.news".

Обшуки відбулися у відділенні Нацполіції у Горностаївському районі Херсонщини.

Співробітники СБУ повідомили, що до них звернувся місцевий житель, которий передав силовикам флешку. На ній зберігався документ з грифом "цілком таємно". Оперативники вияснили, що флеш-накопичувач належить одному із поліцейських. На ньому збережена секретна інформація. СБУшники зя’ясували, що поліцейські намаглися приховати факт наявності у них цих документів.

Оперативники відкрили по факту розголошення державної таємниці та службового підроблення документів кримінальні провадження за статтями 328 та 366 ККУ відповідно. Також були проведені обшуки у відділені Нацполіції та вилучили матеріали, котрі підтверджують вчинення працівниками поліції кримінального правопорушення.

Слідство по цій справі триває.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, у Херсонській області СБУ вдалося викрити організацію, яка спонсорує ватажків терористичного формування "ДНР".

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...