Загрузка...
Загрузка...
Даже спустя 3 года вторжения Кремль пугает всех "Правым сектором" и "бандеровцами", однако факт остается фактом: нет ник…Отключение всей России от SWIFTа продолжает висеть над шеей Путина как Дамоклов меч: такой удар Запада сметет кремлевски…Никто не должен даже пытаться оспорить мировой порядок: Донбасс – это Украина, Крым – это Украина! – КазаринРежим Кремля на грани катастрофы: Путин не владеет ситуацией и не принимает никаких решений, Россию ждет повторение 1991…Цель Путина – окончательное уничтожение Украины, он хочет на базе Донбасса создать "палестинскую автономию" под название…Путин наступил на сталинские грабли: Украина неминуемо станет членом НАТО, а Кремль никак не сможет этому помешать, - Гу…Визит "Бешеного пса" в Киев – пощечина Кремлю! Украина уверена в своей победе над Россией, сила за правдой! – Шарп
Украинская служба 1492в Google+
пятница 2 июня, 2017 17:55 EEST
Россия
Росія готова застосувати ядерну зброю на Донбасі: Кремль озвучив передумови та цілі
ядерна зброя, НАТО, Росія, Кремль

Росія готова використати ядерну зброю у разі ймовірного конфлікту з НАТО.

28 травня депутат Держдуми РФ Ніконов у ході міжнародної зустрічі чиновників держбезпеки у Братиславі GLOBSEC 2017 заявив, що Росія готова застосувати ядерну зброю, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Кремль готовий завдати ядерного удару в тому випадку, якщо війська США або НАТО з'являться на кордоні з Кримом чи на Сході України. Тільки на ранній стадії конфлікту Росія буде захищатися, використовуючи армію і військову техніку. У разі загострення конфлікту в хід піде і ядерна зброя.

До речі, у документальному фільмі "Крим. Шлях на Батьківщину" Путін заявив, що після подій на Майдані у Києві він привів свою армію та весь ядерний арсенал РФ у бойову готовність.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, сьогодні у Білому домі немає чіткої стратегії щодо України. Отже, гарна новина полягає у тому, що Кремль вже всіх дістав, тому Путіна будуть однозначно зливати якщо не в наступному році, то у 2024-му.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...