Загрузка...
Загрузка...
Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустяРоссия может признать себя агрессором: Украина получает шикарный шанс наказать Москву за аннексию Крыма и оккупацию Донб…Риторика Путина о примирении с Киевом – это элемент гибридной войны: задача России – уничтожение Украины как государства…"Пусть Путин оставит это "барахло" себе и помнит: любая новая агрессия России против Украины обернется катастрофой", - Г…Знаете, чем Украина отличается от России? Здесь народ реально может взять и больно схватить свою власть за "одно место",…Риторика Путина в отношении Украины сильно изменилась: похоже, санкции США окончательно "задавили" Россию
Украинская служба 1492в Google+
пятница 2 июня, 2017 17:55 EEST
Россия
Росія готова застосувати ядерну зброю на Донбасі: Кремль озвучив передумови та цілі
ядерна зброя, НАТО, Росія, Кремль

Росія готова використати ядерну зброю у разі ймовірного конфлікту з НАТО.

28 травня депутат Держдуми РФ Ніконов у ході міжнародної зустрічі чиновників держбезпеки у Братиславі GLOBSEC 2017 заявив, що Росія готова застосувати ядерну зброю, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Кремль готовий завдати ядерного удару в тому випадку, якщо війська США або НАТО з'являться на кордоні з Кримом чи на Сході України. Тільки на ранній стадії конфлікту Росія буде захищатися, використовуючи армію і військову техніку. У разі загострення конфлікту в хід піде і ядерна зброя.

До речі, у документальному фільмі "Крим. Шлях на Батьківщину" Путін заявив, що після подій на Майдані у Києві він привів свою армію та весь ядерний арсенал РФ у бойову готовність.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, сьогодні у Білому домі немає чіткої стратегії щодо України. Отже, гарна новина полягає у тому, що Кремль вже всіх дістав, тому Путіна будуть однозначно зливати якщо не в наступному році, то у 2024-му.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...