Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
пятница 2 июня, 2017 10:37 EEST
Украина
Російські спецслужби в Києві: перші висновки у справі щодо замаху на життя Осмаєва та Окуєвої, - Мосійчук
Украина, политика, общество, покушение на Окуеву и Осмаева, мнение, Мосийчук, Рада, РПЛ

Проаналізувавши наявну інформацію, щодо вчорашнього замаху на життя командира батальйону ім. Джохара Дудаєва Адама Осмаєва вже зараз можна зробити перші висновки.

В даному випадку маємо справу з ретельно підготованою та спланованою операцією спецслужб РФ. Розробка спецоперації по ліквідації Адама (якого до речі свого часу влада РФ звинувачувала в підготовці замаху на Путіна) та його дружини Окуєвої тривала мінімум три місяці. Російський кілер мав при собі комплект документів громадянина України включно з закордонним паспортом які він отримав в лютому 2016 року протягом п'яти(!!!) днів на ім'я Дакара Олександра Венусовича 1958 року народження.

Телефонні контакти Адама і Аміни кілер отримав через помічницю Савіка Шустера - Нелю Шелякіна. Як кілер вийшов на неї має з'ясувати слідство. Телефонуючи подружжю Адама і Аміни кілер представився журналістом французького видання "Le Monb" Алексом Вернером. Вчорашня зустріч кілера з Адамом і Аміною під виглядом журналіста була четвертою, що свідчить про вивіреність кожного кроку вбивці. За цей час між зустрічами з чеченськими добровольцями кілер декілька разів виїздив до РФ. Особа кілера правоохоронцями до кінця не встановлена а татуювання на тілі говорять про його прихильність до ісламу. Не виключено, що російські спецслужби готували ліквідацію Адама і Аміни використовуючи для цього когось з людей Рамзана Кадирова.

Плани і дії кілера свідчать виключно про те, що готувалася ліквідація і Адама Осмаєва, і Аміни Окуєвої. Їх врятувала миттєва реакція та підготовка Аміни і звичайно наявність в неї нагородної зброї. Це ще раз, і ще раз підтверджує те, що в нашій державі має бути негайно дозволений вільний продаж короткоствольної вогнепальної зброї всім українцям хто має відповідні довідки від психіатра, нарколога і про відсутність судимості.

Окремо хочу зупинитися на роботі нашої СБУ. Чому по Києву вільно розгулюють з озброєною охороною представники Кадирова? Чому пропагандисти і фінансисти "руского міра" не просто вільно діють в нашій країні а й засідають в нашому парламенті? І таких чому в українців накопичилося дуже багато...

Ігор Мосійчук, народний депутат, фракція Радикальної партії Олега Ляшка, Facebook.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...