Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
четверг 1 июня, 2017 23:33 EEST
Украина
80 тисяч гривень за життя немовляти: львів'янка через соцмережі спробувала продати власну дитину (кадри)
малюк, продаж, Львів, гроші, поліція, кримінал

Поліція Львова в ході операції під прикриттям запобігла страшному злочину: мати намагалася продати власну дитину.

Тепер 20-річній горе-матері загрожує тюремне ув'язнення терміном до 15 років. Про це повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

За словами співробітників Департаменту нацполіції по боротьбі з торгівлею людьми, про злочин правоохоронці дізналися з соцмереж - вони виявили оголошення львів'янки про пошук покупця для новонародженої дитини, яке вона написала прямо з пологового будинку.

Поліцейські, перетворившись на покупців, заплатили дівчині за немовля 80 тисяч гривень. В обмін вона надала розписку, що повністю згодна з умовами продажу і ніяких претензій до покупців не має.

Цікаво, що продати власне дитя львів'янка намагалася 1 червня - в Міжнародний день захисту дітей.

Щодо горе-матері завели кримінальну справу за статтею 149 КК України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини). Їй загрожує величезний тюремний термін - від 8 до 15 років.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, вперше в Україні на світ з'явилася дитина в результаті процедури пронуклеарного перенесення, що означає перенесення ДНК трьох осіб. Малюк народився у 34-річної жінки, яка протягом 15 років страждала безпліддям.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...